Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek december közepén...

Szerintetek december közepén a vírus elmegy megint szabadságra úgy, ahogy nyáron?

Figyelt kérdés
Már csak hogy mindenki ünnepelhessen, meg sielhessen, de legfőképpen a mindenek felett álló vezetők.

2020. okt. 20. 12:04
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#20 Tehát a vírust az űrből sugárzással küldik célzottan. :D Bearanyoztad a napomat! :D


Valójában Bözsinéni szemmel verte a kínaiakat, így lettek virusosak, de a kínaiak, tükörrel visszaadták a szemmel verést, csak remegett a kezük, ezért mindenfele ment a vírus, nem csak Bözsi nénire, hanem rengeteg országra.

2020. okt. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
78%

A vírus nem fog eltünni, és a korlátozások is maradnak, ha csak nem tudjuk addig érdemben visszább szorítani. Az utóbbira nem látok esélyt.


Hagytuk, hogy előnyt szerezzen, és mára a lakosság is a 40iqs majom szintjén van, szarik az egészre. Ez nem lesz jobb kb. Februárig.

2020. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
56%
Orban ur raszol boldogkoi professzorra, zsoltikam draga csavarintsd mar kicsit alacsonyabbra a ciklusszamot ezeken a kamupcrteszteken, kevesebb halalos fertozo esetszam kene egy atmeneti idore, es lon! A jarvany kicsiket megnyugodik, varja turelemmel mig ujra tombolkodhat.
2020. nov. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
52%
20 nak nem kellene bevenni a gyógyszereit? Súlyosnak tűnik...
2020. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
51%

23


Sok volt Tamási "Kuruzsló" Tamás és Gődény "Tolvaj" György, mi?

2020. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
43%
Hoppá íze, Tamási József, bocs. Nem akartam sértegetni Jézus leszármazottját
2020. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Elmehetne szabadságra , vissza se jöjjön.
2020. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
engem már nem érdekel. jöjjön aminek jönnie kell. vagy megkapom és belehalok, vagy túlélem.amit tudok megpróbálok védekezni, hordom a makszot,ritkán járok bótba, amint hazaérek kezet mosok flóraszeptel, sokat maszturbálok.már lesz...rom.
2020. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Jó lenne :) Én is szeretnék menni a határ túloldalára barátokhoz, rokonokhoz. Most nem láthatjuk egymást :(

Teljesen igaz, én is ebben a helyzetben vagyok, kedves ismerősök laknak Kárpátalján. Barátaim szintén oda valók, ők se tudnak sajnos hazautazni szülőkhöz, testvérekhez, rokon gyerekekhez.

2020. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Nem csökkennek a számok:


[link]


Németországban nem hogy enyhítenek, de még szigorítanak is:


[link]


Ezek mind rossz ómenek

2020. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!