Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek mikor fognak...

Az emberek mikor fognak rádöbbenni arra,hogy a magyar politikusok nagy része (ex)kommunista?

Figyelt kérdés

És itt nem csak a DK-ra és az MSZPre gondolok,hanem a Fideszre is.

Kövér László,Orbán Viktor,Gyurcsány és szinte az egész DK ,MSZP és a Fidesz egyrésze is a KISZ-ben, illetve az MSZMP-ben kezdték.

A Momentum is közel áll ehhez,annyi,hogy ők az SZDSZ ivadékai.


Tehát elmondhatjuk,hogy a magyar politikában csak úgy hemzsegnek a kommunisták.

Mikor fognak erre az emberek rádöbbeni?



2020. okt. 25. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
1994-ben nagy fölénnyel nyert az MSZP. Egyéb kérdés?
2020. okt. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindenki tudja, mindenki abban a korszakban tört fel és tett szert bizonyos hatalomra, jó létük akkor alakult ki. Csak könnyen elfelejtik sokan meg már rég volt meg stb. Első Fidesz kormányzat még anno abból gazdagodott meg amit rájuk hagytak, aztán jól el is szórták.
2020. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Szóval aki 1990 előtt élt és dolgozott a politikában az kommunista? Figyi akkoriban az volt ha politikával akarsz foglalkozni akkor csak 1 párt volt. A kiszbe meg ha beléptél akkor előnyt élveztél szóval sokan ezért léptek be meg olyan volt mint 1 egyetemi klub amerikában. Voltak kisz táborok buli stb nem érdekelte őket annyira a kommunizmus csak akkoriban ez volt a helyzet például.
2020. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
#3 as vagyok a kisz előny be felvételnél is számított előbb vették fel a kiszest kb mindenhova.
2020. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3

Egy igazi, jobboldali érzelmű ember akkoriban messze elkerülte a kommunistákat.

Hiába az az egy szem párt volt

2020. okt. 25. 09:28
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Itt 2 dolog számít:

-Ha valaki exkomcsi volt, de képes köpönyeget forgatni, és most Brüsszelnek nyal

-Ha valaki exkomcsi volt, de szembefordult a baloldalisággal és napjainkban a szélsőséges liberalizmussal

2020. okt. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4

Én ezt tudom,de egy tisztességes,jobboldali embert nem érdekelte az előnyök.

A papám például jobboldali volt mindig is és fel is ajánlották a párttagságot neki. Nem fogadta el,mert tisztességes volt!

2020. okt. 25. 09:29
 8/15 anonim ***** válasza:
#5 nem biztos lehet a pártba nem lépett be csak a kiszbe mint mondtam előnyökkel is járt ha kiszes voltál. Meg nemtom éltél e akkoriban de aki élt szerintem könnyebben megérti ezeket a dolgokat.
2020. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk az is érdekes kérdés, hogy beállok a KISZ-be, mert így kinyílnak előttem a lehetőségek. Viszont az eszmét nagy ívben letojom.
2020. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Tudja mindenki csak már senki nem lepődik meg. Azután hogy volt 3/3-as besúgó miniszterelnökünk is (Medgyessy), meg olyan is aki a halála napjáig vallotta hogy '56 ellenforradalom volt (Horn Gyula) már kevés dolog sokkolna engem.
2020. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!