Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyesen tette a Facebook,...

Helyesen tette a Facebook, hogy törölte a Mi Hazánk Mozgalom több mint 80.000 követővel rendelkező közösségi oldalát, vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2020. okt. 27. 17:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
67%

Csak a szabályozáshoz kívánok hozzászólni. Valaki említette a webshopok szabályozását. Annyira jól vannak szabályozva, hogy egy esetben egy magyar webshoppal szemben ügyvédi felszólítást kellett kérnem, mert nem tartották be a szabályokat. Előtte kerestem a fogyasztóvédelmet és ott előre elmondták, hogy érdemben nem tudnak tenni, mert ők csak rögzítik a panaszt. Egy hibásan érkezett klímaberendezés miatt volt panaszom. Akkor méltóztattak cselekedni, amikor már látták részemről a komoly szándékot és mérlegelték, hogy többe fog nekik kerülni a további makacskodás, mint a csere.

Volt előtte egy esetem egy másik webshoppal, egy rövid időn belül meghibásodott számítástechnikai eszközt visszaküldtem és hónapokig nem hallottam felőle semmit. Akkor személyesen kellett bemennem a céghez reklamálni és pénzvisszafizetést kérni. Közvetlenül előtte telefonon halogattak, lekoptattak.

Ha egy magyar tulajdonú és székhelyű céggel szemben nehezen tudod érvényesíteni a jogaidat, akkor egy külföldi cég ellen hogy?

2020. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
57%
Előbb kellett volna, az ország szégyenei.
2020. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
55%

"Főleg ne egy olyna országból, ahol a szabálykövetési hajlam közelít a nullához."


Feltennék neked egy kérdést. Ez hogy a szabálykövetői hajlam közelít a nullához, vajon ezt próbálják retorzió gyanánt a pontban 8 órakor történő értelmetlen bezavarással megjavítani? Erről mi a véleményed, jó hatással lesz az országunk szabálykövetésére? Azért kérdezem tőled mert ennél a kommentnél még október volt, előzetesen is lehetett egy vélemyényed amire visszaemlékezhetsz.

Mert szerintem az ellenkező hatást éri el. Az emberek akkor hajlaosak szabálykövetővé válni, ha bíznak abban hogy a szabályok indokoltak és az ő érdeküket szolgálják.

2021. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
55%

" vajon ezt próbálják retorzió gyanánt a pontban 8 órakor történő értelmetlen bezavarással megjavítani?"


Ezt a kérdést ne nekem tedd fel.


"Azért kérdezem tőled mert ennél a kommentnél még október volt, előzetesen is lehetett egy vélemyényed amire visszaemlékezhetsz."


Menj ki az utcára nap közben, közlekedj járművel napközben. Változott az átlagpolgárok vezetési stílusa vagy ugyanolyan szabálytalonok, mint tavaly, tavaly előtt meg 5 éve? :)


Az életünk minden részéből tudnánk sorolni a tömeges szabálykerülést. És persze lehet arról vitatkozni, hogy rossz a szabály, de a szabály az szabály igaz? Kicsit gondolkozz el ezen, járj nyitott szemmel vagy olvasd a gyakorit és látni fogod hogy ez a mindennapokban így van.


És akkor tedd fel a kérdést magadnak, hogy ezek az emberek akik a saját közösségük által hozott szabályokat sem tudják vagy akarják betartani, nekik kellene szabályozni másokat? :D

2021. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én ritkán szoktam autót vezetni, kizárólag városi közlekedésre egyáltalán nem szoktam, és szabálykövető vagyok. Hiába rosszmájúskodsz és vádaskodsz hamisan.
2021. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtam egy szóval sem, hogy te. Azt írtam menj ki az utcára és figyelj..

Ebben semmi rosszmájúság nincs :D

2021. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
61%
Bocs már Alexfly és Mindenttudó szindrómám van. Ezek gyakori felhasználók, rám vannak szállva, és pl az Alexfly nevű szerint "amúgyis aki 8 után sötétben az utcán kódorog az lop. " És ezek engem boldogítanak itt. Tiszta Alexfly paranoia vagyok. El is olvasom megint a hozzászólásod. Örülök hogy rendes ember vagy.
2021. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!