Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Dobrev klára szerint a munkások olcsó és buta emberek?

Figyelt kérdés

Gyurcsány Ferencné azaz Dobrev klára,a demokratikus koalíció egyik magasrangú politikusa ezt gondolja a munkásokról,magyarokról: [link]


Mi a véleményetek erről?



2020. okt. 28. 04:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Furcsa. Pesten maszekban burkolóként simán össze lehet szedi 7-800.000 et. Ez jóval több mint amit egy "értelmiségi" (azaz segghülye) diplomás kereshet a szakmája csúcsán. De a prioritások azért megvannak...
2020. okt. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
47%
A hármast ne bántsátok, épp a Fidesz 2/3-on dolgozik:D
2020. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

"Dobrev klára szerint a munkások olcsó és buta emberek?"

Na barátom ez egy akkora roszindulatú sunyi csúsztatás hogy ez csak a vér fideszesek szájából kerül ki, szégyeld el magad , hazug ember vagy.

2020. okt. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Általában akik hangosan verik magukat a diplomájukra, meg vitában az "én diplomás vagyok te szakmunkás" érvelést alkalmazzák azok a legbutább emberek annyi ésszel mint egy marék lepke.
2020. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Dobrev klára ilyet nemmondott.
2020. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Mennyit fizet a Gyurcsány hogy védjétek őket?


„az ország amely alapvetően az OLCSÓ, kiszolgáltatott, TANULATLAN MUNKÁSOK kétkezi munkájára épül, nem versenyképes”

2020. okt. 28. 10:10
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

„az ország amely alapvetően az OLCSÓ, kiszolgáltatott, TANULATLAN MUNKÁSOK kétkezi munkájára épül, nem versenyképes”


Nos ez egy szövegkörnyezetből kiragadott idézet ami így önmagában mást jelent így mint amit mondani akar Dobrev Klára.

Ugyanis ezt azért mondta mert orbán akar ilyen embereket látni nagy számban mert ha ilyen embereket tud kinevelni orbán akkor tovább tud hatalmon maradni, és kiszolgálni a külföldi milliárdos befektetőket olcsó munkaerővel, és tovább tud uralkodni az általa leoltott buta néprétegeken. Ennek a Dobrev Klára idézetnek ez a valódi értelme. Ezt csak a szociopata fideszesek értelmezik félre.

2020. okt. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#16 leninfiú! És mondott olyat, hogy mind ilyen és ilyennek kell lennie?

Ahogy írtam én már találkoztam tanult munkással is, és hát az már általánossá kezd válni hogy egy részük nagyon drágán dolgozik.


Persze nem az autógyári összeszerelő munkás. És hát utóbbira épül az ország.

2020. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
37%
Dobrev Klára azon kevesek közzé tartozik akik pont a mukások és kisemberek érdekeit képviseli, és ráadásul eredményesen teszi ezt.
2020. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Klára egy magyar jellenséget jellenitett meg hogy a diplomás nem diplomás ként dolgozik.

Szakmunkás nem a szakmájában dolgozik mert állami berendezkedés olyan hogy Magyarország lett az olcsó munkaerő piaca .

2020. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!