Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Hogy kell majd...

Ellenzékiek! Hogy kell majd elszámoltatni a fideszeseket?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 28. 13:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Megint úgy írsz, mintha el sem olvastad volna mit írok.Na jó, tudod mit mindenben igazad van, képtelen vagyok bármiféle mondatoddal szembeszállni, egyél elégedett. Pár százalékos trollokra nem pazarlom sem az időm, sem az érveim, mert úgysem talál értő agyra. Láttam már hozzászólásaid más kérdéseknél ahol szénné lettél savazva, látom sosem tanulsz semmilyen normális gondolatból. ;)

És igen az kellene történjen amit a Fidesz akar, gondolom mindig az is fog mert ez az úr akarata XD

Segghülye szavazóhoz meg: Hát körbe kéne nézni kik mennek szavazni, nem véletlenül kéne IQ-hoz kötni. "A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy választópolgárral..." Winston Churchill

Na szevasz

2020. okt. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#21 Megnevettettél. Tudod amikor pontonként végigmegyek azon amit leírtál és bemásolom neked azt amivel bizonyítom hogy tévedtél, elmagyarázom mit írtál le rosszul, részletesen, majd azt írod hogy el sem olvastam amit írtál, az nevetséges.

Pláne ez a megjegyzésed a pár százalékos trollról. Mivel a politika rovatban nem a vélemény helyessége, hanem a véleményt mondó politikai nézete jelenik meg a százalékban, szerencsére nem a te oldaladat erősítem, hanem pontosan középen vagyok. Remélem az érthető, hogy az 50% az a 100% közepe és hogy nem "pár százalék".

Szívesen tanulok a normális gondolatokból, jó lenne ha legközelebb olyanokat mutatnál és nem próbálnád meg sokadszorra is bizonygatni az igazadat, mikor teljesen nyilvánvalóan félreértettél egy szöveget és fogalmad sincsen a politikai rendszerről.

2020. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!