Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak megint igaza volt a...

Orbánnak megint igaza volt a migrációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az új nizzai eset ismét egy kiváló érv a liberális demokrácia ellen.

A liberális demokráciánál jobban semmi sem képes destabilizálni, felforgatni a társadalmat.

Képes volt elérni,hogy a nép egy része rajongjon a bevándorlásért.Természetesen a média is rájátszik, igyekszik mindenféle társadalmat megosztó képben feltüntetni a bevándorlókat, mely megakadályozza,hogy az emberek egységesen lépjenek fel ellenük.



Meg, még pátyolgatják is, a sérült lefejezőt.Fenét kellene azt pátyolgatni, statárium és elvan rendezve.

Ilyen súlyos az esetben nincs szükség olyan úri huncutságokra, mint bírósági tárgyalás, a rendőr legyen maga a bíró, aki fejbe lövi.


2020. okt. 30. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
Azért nem vagytok még seggbe qva mert ebben is igaza volt.
2020. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

"Előbb a bevándorlóbarát politikusokat meg az NGO-kat kellene bezárni és a kulcsot eltörni."


Hála az égnek, hogy még nem annyira komoly diktatúra van.

2020. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
Bárhogy is nézzük, ő volt az első egész Európában, aki 2015 elején kijelentette, hogy nem kérünk a migrációból. Emlékezhetünk arra, amikor Merkel meghirdette a willkommenskulturt, majd pár év múlva lényegében elismerte, hogy óriási hibát követett el. Aztán ott volt az osztrák kancellár, aki épp a magyar határkerítéssel szemben határozta meg a saját bevándorláspolitikáját, mondván, hogy inkább befogadnak mindenkit, mint hogy kerítést húzzanak fel. Nem sokkal később viszont már ő maga is kerítést épített, amire azt mondta, hogy az nem is kerítés, hanem szárnyaskapu... Most épp Macron jött rá hirtelen, hogy nem ártana bekeményíteni, mert a muszlimok lassan felfalják Franciaországot. Ezek a lépések pedig tetszik, nem tetszik, mind Orbánt igazolják.
2020. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%
Orbánnak a migrációval kapcsolatban mindig igaza van már 2015 óta.
2020. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Egyértelmű volt, hogy 1-1,5 millió bevándorló közül lesznek nem normálisak is. Orbánnak épp annyi esélye volt, hogy igaza legyen ebben, minthogy én azt jósolnám, hogy a kövi focimeccs nézőközönségének kb. fele férfi lesz. Bumm, bízzátok rám egy ország irányítását, zseni vagyok!
2020. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
1! Sajátos a látásmodod!:-) Tetszik. De más dolgokat is igy közelitesz, vagy kimondottan a vallási kérdéseket látod igy?
2020. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Akkor egy kis háttérsztori hogy mindeki értse miről is beszélünk amikor belepunk egy országba:

-határok vannak , akár mezőn akár kapuval

- igazolni kell magat az embernek

- amennyiben ez nem történik meg nincs nála papír stb. Szépen lecsücsül és vár.

-ha valaki ezeket megszegi az országnak igenis joga van fellépni ellene! Legyen ez Afrika közepén vagy bárhol a világon.


Saját történet: 16 évesen 3x jártam anyukámmal Canadaban előtte kétszer voltunk édesapámmal is. Helsinkiben kellett átszállni ! már a repülőről kilépve a kukacban ellenoriztek mindekit! Úgy hogy egyenes csatlakozás volt magyarul a gép utasai papíron el sem hagyták a repteret.

Mikor leszalltunk Torontoban a folyosobol kilépve várt mindenki néhány hölgy mellettük fegyveres őrök, biztonsági őr (nem a plázas fajtát kell elképzelni)

Mindekit egyesével kifaggatak , miért jött kihez hol száll meg mivel foglalkozik stb családi állapotra is lazán rákérdeztek. Mi sem voltunk különbek , viszonylag hosszú időre is mentünk mondjuk kb.2 hónapra.

A lényeg : Fehér bőrű anya lánya (akkor még kiskorú gyermek) 3x járt az országban vízum útlevél minden pipa , európai és közvetlen a gépről leszállt. Mégis úgy faggattak minket is mintha terroristák lennénk.

És valljuk be Canada nem a legkeményebb hely ha már csak az USA-hoz viszonyítjuk.


Megjegyzem sport miatt is rengeteget utaztam főleg a környező országokba, kivétel nélkül volt határellenőrzés.


Itt baromira nem arról van szó hogy senkit nem akarunk beengedni hanem az illegális részével az hogy személyazonosság nélkül tömegek csusszanak át rajtunk, és igen sajnos a tömeg jó ember közé becsusszan egy egy kevésbé 100-as (és akkor szépen fogalmaztam)


Abban teljes mértékben egyetertettem ,hogy az itt lévő tömeg meg ne ragadjon itt vigye csak nyugat aki várt mindenkit tárt karokkal.


Megint hangsúlyozom , hogy az illegális része probléma. Bekerül az egyetemi közegbe rengtek fiatallal találkoztam akit ide hozzák családjukat. Ezzel azt akarom mondani hogy tapasztalatom szerint a tarsadalmunk befogadó ,legyen menekült vagy gazdasági bevándorló.

De az személyazonosság nélküli követelő beengedes számomra elfogadhatatlan.

2020. okt. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Kérdésre válaszolva szerintem igen igaza volt.


Van egy bizonyos 'modernkori népvándorlás' ami az egész világon szépen lassan jelen van de ,hogy ezt a tömeget megfekezte abban maximálisan igaza volt.

(V4 is támogatják ugye ,az kb 65millio ember. Annak már van súlya az Unióban bármilyen kérdésben)

2020. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!