Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnának Gyurcsányék ha...

Mit szólnának Gyurcsányék ha a Fidesz ugyanúgy veretne szét egy balos tüntetést ahogy Gyurcsány tette 2006-ban?

Figyelt kérdés
Visszaállna a jogállam és a demokrácia vagy elítélné és ezzel a saját lemondását is aláírná?
2020. okt. 31. 10:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Ezek mind amerikai videok. Ismétlem nemérdekel hogy Amerikában mivan. Én Magyarországról beszélek, engem csak és kizárólag Magyarország érdekel.
2020. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Micimacko67 ***** válasza:
Még egyszer kérdezem, mi közünk van Amerikához? Ott is Gyurcsány szitja a feszültséget?
2020. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Ez megint a szokásos fideszes terelés hogy Amerikával takaróznak, nincsenek bizonyítékaik az állításaikra és erre belekavarnak hetet-havat a vitába. Ezek a szerencsétlen jobberek. :)))
2020. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Itt is őrjöngeni akartatok a BLM miatt , próbáltátok felúszítani az embereket ezzel a hülyeséggel, de szerencsére nem sikerült.


Folyamatosan mindent megtesztek a bal oldalon, hogy szítsátok a helyzetet és reménykedtek egy kemény összecsapásban, de a rendőrök jól tolerálják a dolgokat felsőbb utasításra.


Ha balos kormány alatt olyanokat csinálnátok mint most jobbos alatt már kaptatok volna a rendőröktől.

2020. okt. 31. 16:43
 35/43 anonim ***** válasza:

Hehehe. Ezen csak nevetni tudok kérdező ez olyan szánalmasra sikeredett.

Ezt te magad sem hiszed el amit most ideírtál. :))))

2020. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Én Magyarországról beszélek, engem csak és kizárólag Magyarország érdekel."


Gondolom fiatal vagy még és fogalmad sincs mi volt akkor 2006-ban. Az egy össz társadalmi megmozdulás volt, szinte minden városba tüntettek. Most őszintén mit kellett volna csinálni amikor azt hallod hogy lopnak csalnak hazudnak, kussolni csendben maradni? Igen is sok sok ilyen 2006 kéne az aktuális hatalom ellen, érezzék csak a nép haragját amikor röhögve néznek minket hülyének, lopnak csalnak. Fletó ellen teljesen jogos volt az egész, ahogy most Orbán ellen is teljesen jogos lenne. Nem értem miért kell egy tolvaj mocskos elitet védeni akármelyik oldal van hatalmon.

Az meg hogy a balosok nem őrjöngenek az utcán itt nálunk az az oka hogy a magyar társadalom alapvetően konzervatív és jobboldali, ha több balos lenne ugyanúgy mennének az őrjöngések ahogy nyugaton látod. Magyarországon a nyugati típusú baloldal kb az egyetemek körül lévő belvárosi belpesti társaságokat jelenti, én vidéken lakok fiatalok között mozgok életembe ha 1-2 balost láttam a fiatalok között, később el is mentek Pestre, a többi baloldali meg ilyen öreg kádár nosztalgiás nyugger akiknek közük nincs a liberális gondolkodáshoz, ez vidéken a baloldal. Nem ezért nem őrjöngenek nálunk mert annyira békések hanem egyszerűen kevés a számuk.

2020. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Micimacko67 ***** válasza:
Tüntetni (jogosan) vagy szétverni a félvárost nagyon nem ugyanaz...
2020. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Ez megint a szokásos fideszes terelés hogy Amerikával takaróznak, nincsenek bizonyítékaik az állításaikra és erre belekavarnak hetet-havat a vitába. Ezek a szerencsétlen jobberek. :)))"


A szokásos 1 bites droid, aki nem balos az kizárólag fideszes lehet, gratulálok. Tudod kisbarátom sok sok más oldal létezik a két szektán kívül. Én nem azt mondom hogy a jobboldal jobb vagy ártatlanabb, hanem hogy mindkettőnek megvannak a mocskos dolgai és szélsőségei.

2020. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

"Tüntetni (jogosan) vagy szétverni a félvárost nagyon nem ugyanaz..."


Nem, de ennyi erővel az 56'osok és 48'-asok is mocskos huligán csürhe volt, milyen jól tette a karhatalom hogy szétverte őket igaz? Ha van egy kormányzat (oldaltól függetlenül bárki) aki felrúgja a törvényesség kereteit (lop, csal, hazudik, terrorizál) akkor az ellen igenis jogos a kemény tüntetés és nehogy már ezt a bűnözői elitet meg a csúszó mászó karhatalmát védjük. És mégegyszer mondom tök mindegy melyik oldal van hatalmon és csinálja a hülyeségeit.

2020. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
16:52! Jól át tudjátok venni a hazaáruló tolvaj fidesz retorikáját, biztos ezért látnak fideszesnek téged is. :))))
2020. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!