Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek mégis van igazi...

A Fidesznek mégis van igazi nemzeti stratégiája?A baloldal forrásait akarja csak felszámolni?

Figyelt kérdés

A Fidesz komoly felhatalmazásokat kapott a néptől.Vagyis, nagy felelősséget egyben, mellyel sajnos nem ritkán visszaélnek.

Viszont, a visszaélések,trükkös közbeszerzések ellenére mögött, kivehető,hogy a Fidesznek van nemzeti stratégiája.



A migrációs témánál is, honnan jönnek a migránsbarát nézetek, kommentek, mosdatás és a hasonlók?

Elsősorban a liberális médiából.Aztán, ennek még erős bázisa a CEU meg az SZFE illetve egyes NGO-k.


Olyan produkciókat állítanak elő, olyan manipulatív cikkeket, videókat, ideológiától tocsogó tanulékonyokat" alkottak,hogy aki nem liberális, annak kinyílik a bicska a zsebében.

Nem csak a migrációval kapcsolatban, hanem egy ismert problémás magyarországi kisebbséggel kapcsolatban, nemek semlegesítésével kapcsolatban is.



Ezek az okok vezettek oda,hogy a Fideszt felhatalmaztuk arra, hogyha nem sikerül ezen intézményeket jobb belátásra téríteni, akkor szüntessék meg, hintsék be sóval a helyüket.Mindez a nemzet érdekében.

Azért,hogy unokáinknak még lehessenek férfiak, nők, ne pedig X vagy mi.És ne vágják la fejüket a beengedett a bevándorlók.


Az SZFE egy nehezebb dió, nagyon belterjes intézmény.



Tehát igen, felhatalmaztuk azzal a kormány, hogy az összes liberális produktumú "gyárt" megszüntesse.


2020. okt. 31. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Miután a fidesznek nincs választási programja, igazából fogalmatok sincs, hogy mire hatalmaztátok fel őket. Először csinál valamit a fidesz és utána igazítjátok hozzá ti is a véleményeteket.
2020. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

"Miután a fidesznek nincs választási programja, igazából fogalmatok sincs, hogy mire hatalmaztátok fel őket."


2006-ban az MSZP-nek volt választási programja. Majd a választás másnapján teljesen más irányba vezették az országot.


Bár 1994-re nem emlékszem, tizenévesen nem igazán értettem a politikát, de az akkori MSZP kormánynál emlékeim szerint az emberek 3,60-as kenyeret vártak, és a rendszerváltás előtti nosztalgiából választották meg, és nem a Bokros-csomagért.


Egyébként, ha már program. Mi az oka, hogy a demokrácia fellegvárában az Egyesült Államokban az éppen aktuális elnöknek, legyen az demokrata vagy republikánus, nem kell előválasztáson részt venni, és alátámasztania a következő ciklusára várható intézkedéseket?


Továbbá, ha tegyük fel az ellenzékre szavazok és azt mondja többkulcsos SZJA-t szeretne mindenféle konkrétum nélkül (értsd kulcsok és sávhatárok), abban az esetben honnan tudom, hogy mire hatalmazom fel őket?

2020. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

"2006-ban az MSZP-nek volt választási programja. Majd a választás másnapján teljesen más irányba vezették az országot."


Le is lettek váltva és soha nem tornázták vissza az akkori népszerűségüket.


"Mi az oka, hogy a demokrácia fellegvárában az Egyesült Államokban az éppen aktuális elnöknek, legyen az demokrata vagy republikánus, nem kell előválasztáson részt venni, és alátámasztania a következő ciklusára várható intézkedéseket?"


Nem értem mi ezzel a konkrét problémád, még elég sok helyre tudsz ott embert beszavazni és velünk ellentétben ott tényleg közvetlenül választod meg az ország vezetőjét. És ott valós nyomás nehezedik a választási program tekintetében, ezt még Trump-ról is el tudom mondani, holott nem vagyok nagy fan-ja.


"Továbbá, ha tegyük fel az ellenzékre szavazok és azt mondja többkulcsos SZJA-t szeretne mindenféle konkrétum nélkül (értsd kulcsok és sávhatárok), abban az esetben honnan tudom, hogy mire hatalmazom fel őket?"


Még mindig egy mérfölddel többet tudsz, mint a fidesz esetében, vagy esetleg tévedek? Vagy ha úgy módosítom az eredeti állításom, hogy nagy körvanalakban SEM lehet tudni, hogy a fidesz épp mit tervez a kövi 4 évre, az elfogadhatóbb lenne neked?

2020. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Én a fidesztől már nem várok semmit. Azért is,mert a a fidesz a KISZ-ből indult ki.
2020. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!