Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 28 éves egészséges, életerős...

28 éves egészséges, életerős fiatal is belehalt ma a koronavírusba. Ha ez sem elég indok a kijárási tilalom bevezetéséhez, akkor mi?

Figyelt kérdés
2020. nov. 2. 17:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Meg mielott virustagadonak titulalnal, nem vagyok az, sot fokozottan vigyazok. Ezt tanacsolom masnak is. Csupana testepites mint versenysport es az immunrendszer osszefuggesere reflektaltam.
2020. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Ahogy szezonalis influenzaba is meg lehet halni, ugy a covidban is meghalhat egeszseges, alapbetegseg nelkuli ember. Az alapbetegseg csak rizikot jelent.


A sulyos kétoldali tüdőgyulladás komoly dolog. Haa ehhez meg tulzott immunvalasz tarsul, ami citokinvihart okoz a szervezetben akkor az sulyos tobbszervi elegtelenseget okozhat. Abbol pedig nem igen van kiut.



Amugy mashol mar leirtam. Nem a virusba halnak bele az emberek, hanem a virus okozta szovodmenyekbe. Pl tobbszervi elegtelenseg, kardiovaszkuláris elegtelenseg stb.

2020. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes én csak annyit olvastam hogy 28 volt.
2020. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
Ez nagyon ritka. Ennyi erővel autóbalesetben is meghalhatott volna. Én nem akarom, hogy leállítsák a gazdaságot, az hosszútávon sokkal nagyobb károkat fog okozni. Mindenki élje az életét ahogy eddig, hordjon maszkot, mosson kezet, fertőtlenítsen. Ha megbetegszik ne menjen emberek közé. Az idősek, nyugdíjasok, betegek meg vigyázzanak magukra és ehhez segítséget is kapjanak az államtól.
2020. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
66%

11: Nem nevezlek vírustagadónak. De amit írtál, azok csak sztereotípiák.

Amit 12 ír az már megalapozottabb, mert az orvosoktól lehet ezeket hallani és olvasni.

2020. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%

Egy „28 éves egészséges, életerős fiatal is belehalt ma a koronavírusba. Ha ez sem elég indok a kijárási tilalom bevezetéséhez, akkor mi?”


Magyarországon a 0-34 éves korosztályból

2015-ben 1978-an haltak meg; a napi átlag 4,85 fő volt.

2016-ban 1638-an haltak meg; a napi átlag 4,42 fő volt.

2017-ben 1672-en haltak meg; a napi átlag 4,51 fő volt.

2018-ban 1611-en haltak meg; a napi átlag 4,34 fő volt.

2019-ban 1593-an haltak meg; a napi átlag 4,29 fő volt.

[link]

2020. nov. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
46%

Akkor most a halálozásokhoz hozzáadódnak a covid miatt meghaltak, mármint akik amúgy nem haltak volna meg. Vagy nem? Kamu az egész? Az orvosok nem mondanak igazat és dramatizálnak amikor azt mondják, hogy egyre több a kórházban kezelt fertőzött? Például ő: [link]

???

2020. nov. 3. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
48%
# Nem sztereotipia, jo 15 eve mozgok, edzem ilyen korokben. Csak nyilvan a dolgok es a verseny fizikummal jaro kellemetlenebb oldalt mindenki takargatja, legalabbis nem hozza felszinre. Nagyon kemeny sport, borzasztoan kizsigereli a szervezetet mind a ciklikus dopping, mind a honapokig tarto drasztikus kaloria megvonas, mind a vizhajtas.
2020. nov. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22%
Így van, szerintem maradjunk otthon eletunk vegeig! De varjunk csak...otthon is erhet haztartasi baleset, sot az is lehet hogy valamelyik csaladtagom, lakotarsam megorul es megol engem. Uristen most mihez kezdjek?? Sehol sem vagyok 100%-os biztonsagban.:( Egesz eletemen at most retteghetek. De szerencsere eddig legalabb nyugodtan eltem az eletem, mert senki sem nyomta a kepembe 0-24, hogy meghalhatok barmitol. Ugyan elotte is meghalhattam volna, de most, hogy ezt megmondjak nekem, igy rettegni fogok.
2020. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
7%

Az a 28 éves önkormányzati képviselő volt. Kispest óta tudjuk, hogy azok erősen drogoznak. A kábszi pedig nagyon lerontja a szervezetet főleg a légzőszervet, mert azon keresztűl szívja az anyagot.


Akkor lenne indokolt kijárási tilalom, ha sokan betegednének meg és nem csupán drogosok. Most ez így egy influenzaerősségű vírus csak

2020. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!