Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet a 2018-as választások...

Mi lehet a 2018-as választások titkos története?

Figyelt kérdés

Ilyen 444 nevű weboldalon azt írják, hogy kiadnak valami füzetet erről, hogy titkos története van a 2018-as választásoknak. Mi lehet vajon ez? Engemet annyira izgat? Tuggya valaki?


Annyit hallottam, hogy egy hölgy a választások után kitette FB-on, hogy a Jobbik nyerte meg a választásokat 30%-al. Utána a Fidesz jött 21% és így tovább DK 12% stb stb. Megbízható bennfentes forrásból szivárgott ki, ezt írta. Keleti György lánya volt tehát tuti forrás. Emlékesztek az volt az a választás, ahol olyan sokan szavasztak hogy az ellenzék hitte hogy nyer és rendőrökkel záratták körbe a választási épületet


Szerinted mi lehet a története?


2020. nov. 2. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Mondanom sem kell hogy drága a füzet és elő kell rendelnI. Iskolába járok, nincs saját keresetem még ez nem játcik hogy megvegyem de örülnék ha leírnád ide hogy ismerjük az igasságot
2020. nov. 2. 18:34
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Abból áll nagy titok, hogy magyarok többsége újra Fideszre szavazott. Fidesz újra nyert. És ezt az ellenzék nem tudja elviselni a vereséget. Ezért ellenzék mindenféle hazugságot kitaláltak, hogy Fidesz csalt. Fidesz nem csalt. Rendesen ment szavazást.
2020. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem olvastam, mint ahogy mások sem. De most utánanéztem, 1990 forint, ezt még egy tanuló is ki tuda fizetni. Ha valóban érdekli, mi van a könyvben.


Szerintem nem sok titok van. Itt mindent elolvashatsz, ingyen:

[link]

2020. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom van-e nagy titok, de nekem baromi gyanús volt összehasonlítva a 2014-essel.

Ott végig online követhetted a szavazatok állását, ha frissítgetted az oldalt, akkor folyamatosan mutatta az újabb és újabb állást.

Ilyen 2018-ban nem volt, max cikkekből értesültél róla, hogy körülbelül hogy áll.

Az is furcsa, hogy tömegek álltak sorba szavazni, majd 30 perc múlva megvolt az eredmény. Esélyük sem lett volna annyi idő alatt leszámolni.

A szerverlefagyós sztorit már nem is említem.

2020. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!