Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha autóval érek haza valahonna...

Árokpart kérdése:

Ha autóval érek haza valahonnan és elmúlt már éjfél és nem munkavégzésből jövök pl. magáncélból akkor megbüntetnek teszem azt az autópályán vagy főúton?

Figyelt kérdés
Inkább csak az utcán gyalogosan tartozkodók esetében figyelik majd ez jobban, illetve akiknél fent áll a gyanú, hogy pl. buliból jönnek? Tudja ezt valaki pontosan? Köszönöm szépen!
2020. nov. 3. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát a szabály az, hogy éjfélig haza kell érned.

Hogy a joggyakorlat mi lesz, az más kérdés.

2020. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne izgasd magad! Majd megmondják a rendörök.
2020. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most értem haza 15 perce Nem én választottam a gengszer életet a gengszter élet választott engem.
2020. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Kinezni kilehet az ablakon, vagy leszednek a mesterloveszek? :)
2020. nov. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert mitcsinálnak akkor ha nem...
2020. nov. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell tulporogni, ha autoval ejszaka megallitanak (ha megallitanak...) igazoltatnak, megkerdezik honnan hova, majd mondjak hogy siessen hazafele. Ennek az intezkedesnek nem te vagy a celcsoportja.
2020. nov. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán az autó miért problémás? Ott el vagy szigetelve másoktól, nem fertőzöl meg senkit. Elég lenne a gyalogos mászkálást megtiltani.
2020. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Őket csak a pénz érdekli. Fűt fát megbüntetnek.
2020. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!