Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány azért nem szereti a...

A kormány azért nem szereti a fiatalokat, mert jellemzően közöttük vannak még gondolkodni képes rétegek, akik inkább nem rájuk szavaznak? Ezért is van az, hogy a bezárások inkább a szórakozóhelyeket érintik, de a proli, lecsúszott kocsmákat nem?

Figyelt kérdés
[link]
2020. nov. 4. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

ja, és nem 16 vagyok, és a versenyszférában dolgozom :D


nagyon remélem, hogy személyedben nem egy újabb naplopó, senkiházi tanárt "tisztelhetek", aki a 90es évek módszereivel tanít, nem beszél nyelvet normálisan, de azért meg akarja mondani a frankót.


kicsit sok volt már buta tanár ügyfélből és fórumozóból a héten :D

2020. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20%

#10 "aki meg nem tud felsőfokon angolul, az nem tud külföldiekkel beszélni, szakirodalmat olvasni, nagy eséllyel komoly munkahelye sincs."

Megint egy szánalmas baromság.

Az ország lakosságának 90%-ban nincs szüksége arra hogy angolul külföldiekkel beszéljen ahhoz, hogy munkája lehessen és azt végezhesse is. A világ nem az angol körül forog.

A külföldiek semmivel sem beszélnek több nyelvet, mint a magyarok, csak te az angol anyanyelvűeket is beleszámítod, mintha olyan nagy teljesítmény lenne, hogy a britek vagy amerikaiak beszélnek angolul.

Képzeld, az 1990 előtti időben is 2 idegen nyelvet tanultak nálunk a középiskolások, csak az egyik azóta már nem használatos az országban, az oroszt ezért a legtöbben azóta sem használták, a másik leggyakrabban tanult idegen nyelv, a német pedig háttérbe szorult. te meg össze akarod hasonlítani az ország lakosságát azokkal, akiknek korábban is az angol volt a tanult idegen nyelve. Gratulálok.

Amúgy igencsak mellé lőttél, mert van angol nyelvvizsgám, képzeld, még tolmácsoltam is tárgyalásokon. Csak veled ellentétben nem vagyok olyan sötét hogy azt higgyen ez a világ csúcsa.

2020. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

#10


„Az ország lakosságának 90%-ban nincs szüksége arra hogy angolul külföldiekkel beszéljen ahhoz, hogy munkája lehessen és azt végezhesse is. A világ nem az angol körül forog.”


a szövegértés sem erősséged, mert nem ezt írtam. felsoroltam, mihez kell az angol.


„A külföldiek semmivel sem beszélnek több nyelvet, mint a magyarok, csak te az angol anyanyelvűeket is beleszámítod, mintha olyan nagy teljesítmény lenne, hogy a britek vagy amerikaiak beszélnek angolul.”


nézzél már utána a nyelvtudási statisztikáknak ,te nagyon sötét. a magyarok 75%-a semmilyen idegen nyelven beszél, és ezzel a utolsók között vagyunk az unióban.


akkor mint a dedóban: tehát ha kíváncsi vagy erre, beírod angolul európai országok idegennyelv-tudása, aztán találsz mondjuk a diagramot (remélem, az tudod, mi), azon fel vannak sorolva az országok, h hány százalék beszél idegen nyelvet (nem csak angolt). eddig érted, remélem.

ezen asszem, az első Svédország, ahol cirka 95% beszél idegen nyelven (ami angol jórészt), az UK meg az utolsó között van, hiszen az angol az ő esetükben NEM IDEGEN NYELV.

az emberek 80as IQ felett sztem felfogják, h nyelvtudás alatt nyilván idegennyelv-tudás értendő, de úgy látszik, neked ez sem megy.


„Képzeld, az 1990 előtti időben is 2 idegen nyelvet tanultak nálunk a középiskolások, csak az egyik azóta már nem használatos az országban, az oroszt ezért a legtöbben azóta sem használták, a másik leggyakrabban tanult idegen nyelv, a német pedig háttérbe szorult. „


akkor gondolom, az embereknek internetük sincs, és mindent megtesznek azért, h legalább angolul tudjanak. ja várjunk csak! hiszen te is írtad, h az angol nem a világ közepe, akkor lehet h a hozzáállással is van gond?

tudod, hány hülyétől hallottam, h nem kell nyelvtudás, majd a külföldi megtanul magyarul, külföldön meg elmutogatunk?

arról nem beszélve, te észlény, hogy amilyen helyzetben van az ország, sokan kimenekül(né)nek külföldre (nagy helyesen), de pont a nyelvtudás hiány miatt nem mennek, vagy csak wct tudnak pucolni Angliában.


„te meg össze akarod hasonlítani az ország lakosságát azokkal, akiknek korábban is az angol volt a tanult idegen nyelve. Gratulálok.”


te funkcionális analfabéta vagy, irány vissza általános iskolába.


„Amúgy igencsak mellé lőttél, mert van angol nyelvvizsgám, képzeld, még tolmácsoltam is tárgyalásokon. Csak veled ellentétben nem vagyok olyan sötét hogy azt higgyen ez a világ csúcsa.”


nehezen tudom elhinni, h tolmácsoltál, és kíváncsi vagyok a hatalmas angoltudásra. a hozzászólásaid alapján azt hittem, maximum érettségid van. gyanítom, h vmi raktáros vayg gyári munkás vagy inkább.


és nem a nyelvvizsgádat kérdeztem, nem is azt, hogy mit mekegtél össze tárgyaláson, hanem hogy ténylegesen mennyire beszélsz angolul.


azért van bőr a képeden. a szövegértéssel is komoly gondjaid vannak, a statisztikákat se ismered, de te nevezel sötétnek engem :d


látod, nekünk fiatalabbaknak pont a hozzád hasonló öntelt, s_gghülye okoskodó öregemberekből van már nagyon elegünk.

2020. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyik kormány sem szereti a fiatalokat, mert kiszámíthatatlan a viselkedésük, nehéz irányítani őket és köztük van a legnagyobb réteg aki néha gondolkodik is.
2020. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!