Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Stadionokban foci mérkézőséken...

Stadionokban foci mérkézőséken miért nem fertőz a koronavírus?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy megtaláltuk a koronaellenszerét, fél a focitól a vírus,foci virucid?

2020. nov. 4. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nagyon unalmas már ez a fociellenesség! (Mondom úgy, hogy alapvetően hidegen hagy.) Minden 3. / 4. széken ülnek, nem zárt tér, és ez különben sem suli / munkahely / élelmiszerbolt stb., ahova kénytelen vagy elmenni. Aki akar, hadd menjen! Ilyen alapon a szórakozóhelyeket sem zárattam volna be, mert aki kockáztatni akarja az egészségét, az tegye! Ellenben az egyetemeket és a középiskolákat már rég bezárattam volna, és engedném a home office-t mindenkinek, akinél megoldható.
2020. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

ahogy az első írja. Én sem vagyok focidrukker, és nagyon unalmas már ez az állandó fociellenesség.

Nyílt téren vagytok, maszkban, egymástól 3 széknyi távolságra... kicsi az esélye.

És nem kötelező, nem mész el.

2020. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk hogy egy foci meccs alatt hány ember fertőz meg hányat, nincsenek ilyen kimutatások.

Ezt csak mondogatják páran hogy a focimeccsen nem fertőződtek meg az emberek, de erre semmilyen bizonyítékuk nincs.

2020. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Ó kérdező, az a baj, hogy nem gondolkodsz. A focimeccsre miért menne a vírus, ha nem drukkolni. Akkor meg vagy drukkolunk vagy fertőzünk.
2020. nov. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Miért ne fertőzne te fogyatékos
2020. nov. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, a vírusnak rohadt mindegy hogy focimeccs vagy munkahely, közlekedés vagy kocsma, még az sem érdekli hogy reggel van-e vagy este 11.

Az EMBEREK nem fogják egymást megfertőzni vele, mert a focimeccsen nem kerülnek egymáshoz olyan közel, mint előtte a tömegközlekedésen amivel amúgy dolgozni mentek!

2020. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Micimacko67 ***** válasza:
37%

1-es és 2-es válaszoló, segítsetek már egy kicsit matekozni...

Azt mondjátok, hogy minden 3.-4. széken ülhetnek...

Akkor a legutóbbi Fradi-Újpest meccsen hogy volt 16 ezer néző?

Mióta van a Fradinak közel 50 ezres stadionja?

2020. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
7-es: mondom, nem vagyok nagy focidrukker. De a Puskásban úgy tudom, kb. 75 ezer hely van és 20 ezren lesznek benn. Az meg, hogy ezelőtt mi volt, nem igazán releváns most.
2020. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Kicsit elbizonytalanodtam, de azért szerintem a 3x16000 még mindig csak 48000, vagyis ha minden harmadik-negyedik széken ülnek, akkor simán lehettek 16 ezren. De ha másféle matekot tanultál, akkor javíts ki kérlek!
2020. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Micimacko67 ***** válasza:

Az általam említett Fradi-Újpest meccs, most volt 10.24.-én, azaz néhány napja...a fertőzés felfutó időszakában a Fradi stadionjában!

A Fradi stadionjába kb 22000 ember fér be! Ehhez képest volt a meccsen 16000 ember, akkor csak nem jön ki a 3.-4. szék....

2020. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!