Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon (is) tombol a...

Magyarországon (is) tombol a járvány és eközben Cseh Katalin és Donáth Anna ismét azon ujjong, hogy sikerült megszavazniuk a Magyarországot sújtó intézkedéseket Brüsszelben, ezek tényleg nem veszik észre magukat?

Figyelt kérdés

Békeidőben csak legyint az ember, de most járvány és közelegő válság idején is azon kell "dolgozni", hogy hogyan büntessék meg vonjanak el pénzeket a magyaroktól csak mert ők leakarják váltani a Fideszt és ennek nyilván az jó módja, ha nem kapunk pénzt mert akkor az emberek majd háborognak és elpártolnak a Fidesz mellől.


Tényleg most járvány idején van itt ennek az ideje? Ilyenkor se tudják magukat visszafogni? Értem én, hogy segíteni nem akarnak hiszen egy gazdasági összeomlásnak szurkolnak, de legalább csendben tegyék és ne hátráltassák a védekezést..


2020. nov. 5. 18:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"nincs lmbtq = nincs jogállam"


Lettországban és Litvániában sincsen aztán valahogy mégsem ellenkeztek. Sőt Bulgária és Románia sem, pedig ők is hasonló törvényekkel rendelkeznek aztán még sem szavazott az egész ellen. Most akkor hogyan is van ez?

2020. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Tudod te nagyon jól miről van szó, csak ha nem csúsztatnál akkor kiesnél a szerepedből.
2020. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A focimeccseknek tényleg itt az ideje járvány idején?
2020. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13


A libsi kocsmáknak tényleg itt az ideje a járvány idején?

2020. nov. 5. 19:36
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Meghatározásod elmaradt!

" libsi kocsma" azt jelenti hogy...

2020. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény Mogyoróországot megint bántja brüsszel? :/ Pedig itt szimplán csak egy ártatlan autoriter rendszert akartak építeni EUs pénzből, erre az EU még bele is szól mire költhetik a pénzét? Hát nincs igazság a világon!
2020. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#14! én kérdeztem előbb
2020. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!