Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőhéten várható szigorítás...

Jövőhéten várható szigorítás vagy nem meri meglépni a Fidesz?

Figyelt kérdés
Nyugaton mindenhol szigorítanak , itt is tombol a vírus , lesz szigorítás vagy nem?
2020. nov. 8. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Itt a legjobb védekezés európában. Alig val halott nincs értelme
2020. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mindentudó99 ***** válasza:
59%
Lesz még pár bl meccs meg egy válogatott meccs. Majd utána.
2020. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mit lépjen meg?
2020. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle merésről nincs szó. Ha a hatalmát növeli, meglépi, hanem növeli, nem lépi meg. Ilyen egyszerű.
2020. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg azon biztosan nem nyer, vagy legalább nem veszít szavazót ("mert megkérdeztük az embereket, hisz nemzeti konzultáció") nem fog érdemben korlátozásokat bevezetni, csak a múltkorihoz hasonló tessék-lássék dolgokat.


Ugyanazt mondom, mint amit múlt héten írtam itt: ha komolyabb dolgot fog bevezetni, mint az "utcán is kötelező a maszk", pozitív értelemben meg fogok lepődni - ehhez képest kaptuk az ingyen parkolás-szórakozóhely bezárás-éjféltől otthon maradsz szenthármast, és a kevésbé nagy port kavart: holnapután keddtől tilos nem életmentő műtétet elvégezni (de ezutóbbit nem is Orbán jelentette be a tv-ben a népeknek, hanem csak Kasler kihozta rendelettel, nehogy nagyobb balhé legyen).

2020. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Kellemesen tévedtem, rendesen szigorítottak.

(5-ös voltam)

2020. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!