Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet azt mondani,hogy az...

Lehet azt mondani,hogy az emberek most a koronavírus idején nagyon rövid pórázon vannak tartva?

Figyelt kérdés
40 éves leszek,de ilyenre mint ami most van,nem emlékszek.Ennyire sakkban tartva még nem éreztem magam mint ebben az évben.Ekkora teher véleményem szerint nem volt az embereken az elmúlt 30 évben mint most.Ennyire még nem voltunk a sarokba szorítva.Más is így látja?

2020. nov. 8. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Igazad van. És abban sem lehetünk biztosak, hogy ennek van bármi valóságalapja.
2020. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Egy domina (kormányok) korbáccsal (intézkedések) tartják sakkban az embereket egy influenza erősségű vírus miatt. Nem kellene az influenza miatt mindent bezárni telenként?
2020. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Éjfél után nem lehet kimenni és helyenként maszkot kell viselni. Miközben a helyzet egyre rosszabb. Nem értem azokat, akik még novemberben is ilyen kérdésekkel állnak elő.
2020. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ha te ennyi piti korlátozás miatt sarokba szorítva érzed magad, akkor keress egy pszichiátert. Szerintem a legnagyobb járvány idején is el fognak látni, mert sürgősségi esetnek fogsz minősülni.

De a fogalmazás alapján szerintem te csak egy fizetett troll vagy, abból is a gyengébbek közül való. Lenkei vagy Gődény pénzel?

2020. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A sarokba szorítás alatt nemcsak azt értem hogy sok helyen maszkot kell viselni,különben megbüntetnek,hanem jobban ki vagyunk szolgáltatva a munkaadóknak is.Sokan elvesztették a munkahelyüket,tudnak pótolni minket,kapaszkodnunk kell erősen.Erősebben,mint bármikor.
2020. nov. 8. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!