Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar lakosság hány százalé...

A magyar lakosság hány százaléka eshetett át a Covid-fertőzésen?

Figyelt kérdés
Magyarul milyen messze vagyunk a nyájimmunitástól?
2020. nov. 9. 16:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Avagy Te olvasol sok baromságot. :) Minél több embert fertőz meg egy vírus annál gyengébb lesz.
2020. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%
Spanyolnátha sem a nyájimmunitás miatt ért véget, hanem mert már a vírus gyenge volt ...
2020. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Megközelítőleg zéró.
2020. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, de én átestem rajta, nem súlyos tünetekkel, már helyrejöttem, csak egy enyhe légcsőhurut volt egy kis lázzal. Láz csak első két napban, majd két hétig még köhécseltem, folyt az orrom. Ezt onnan tudom, hogy a teszt covid-19 pozitív volt. Majdnem felszúrták az orromon keresztűl az agyamig. Szóval én átestem rajta, szerintem sokan mások is és biztos van akin hasonló torokfájás orrfolyásként jelentkezett, tesztet nem csinált és közben a covidon esett át. Ennek ellenére túlzás, hogy bezárják ennyiért az országot megint, hogy az ország negyede-fele elkapja ezt a "náthát", nem is vészes annyira. Az egész gazdaság összefog omlani.


40/F

2020. nov. 10. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!