Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy Orbán Viktor szerdától bezáratja az iskolákat? Helyes döntésnek tartod ezt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sz*r döntés

Én középiskolás vagyok és vannak szakmai gyakorlati órák. Ezeket lehetetlen tanulni otthonról.

2020. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%

Öreg, még elöted az élet.

Lesz még időd tanulni eleget.

2020. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Basszus azért mert van időm attól még időben le akarok érettségizni meg egyetemre menni.
2020. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%
Vagy legalább ne okoskodj meg másoktól várd a megoldást a mostani helyzetben.
2020. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Pont hogy nem csak az enyém hanem a másik több tízezer szakképzésben tanuló középiskolásé is...
2020. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem màr megint hoztak egy koncepció nèlküli szabályt. Szeptemberben fel kellett volna ajánlani ötödik osztálytól, hogy az iskola eldönthesse, hogy távoktatásra àll-e át.


Nyilván nem ugyanolyan fontos egy nagyvárosi elit gimnáziumban, ahol a gyerekeknek év elején a kezébe adják a tabletet, hogy ez az iskolai tablet, a többit csak otthon használhatod, mint egy falusi iskolában, ahol az osztály 12 gyerekből áll, akiknek netük sem biztos, hogy van otthon. Ha az előbbiek a távoktatás mellett döntenek szeptemberben, akkor lehet, hogy az utóbbiaknak teljesen felesleges, mert megállítják a járványt.

2020. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
63%
Akkor vagy zárták volna teljesen vagy sehogy.
2020. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem örülök neki, de megértem, hogy miért van rá szükség.
2020. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15%
Ezt a 30 napot nehogy ne bírjátok mán ki. December 11-én mehettek vissza.
2020. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!