Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a 8 órási...

Mi a véleményetek a 8 órási korlátozásról?

Figyelt kérdés
Akkor a tesco és a többi üzlet is 8-ig lehet nyitva?
2020. nov. 10. 10:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Minden péntek meló után 3-4 óra körül meg van véve a kaja pia cigi a hétvégére,,,akkor miért gond ?
2020. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

11 Ki végez olyan hamar? Nem mindenki irodista Bar ha jól

Tudom ok is 4-5 ig dolgoznak.

A fasza rendelkezés miatt mindenki majd 4-5 után rohanja meg a boltokat és este 7 ig eddig soha nem látott tömeg lesz.

F.Ck logic

2020. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Én kimehetek a boltba akár délben is..

Én szezonon kívül csak standby-ban vagyok,,azaz kb fél évig..

2020. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

Ne aggodj a tomegtol … nincs az embereknek mar penze shopingolni.


Amúgy is ilyen kulonleges helyzetben nem celszeru a megszokasainkhoz ragaszkodni, egy kis átszervezéssel vagy a hazhozszallitas lehetosegevel elve továbbra is minden elintezheto lesz (akar meg 20 ora utan is).

2020. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
14 Nem Shoppingra gondoltam ,hanem simán élelmiszer vásárlásra például. Ahol én lakom nem szállítanak ki,vagy csak brutálisan drágán, tehát magam kell megoldanom. Így majd meló után uccu Gyorsan mert 6kor végzek.
2020. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Az olyan helyek bezárását, ahol az emberek összetömörülnek, teljesen reálisnak tartom. A kijárási tilalmat is, hogy az emberek ne tudják bulikban és összeverődve fertőzni egymást. De hogy annak mi értelme, hogy a boltoknak előbb kell bezárni, azt nem tudom. Most aki venni akar valamit, majd korábban megy, és akkor vagy elkapja ezt a sz@art vagy nem. Hogy 1 órával hamarabb kell bemennie, az már nem oszt, nem zoroz.
2020. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na aztán, ha 1 óra alatt se jutsz a sor végére a pénztárnál??

Bevásárlóközpontokban gyakran előfordult ez, főleg ünnepek alatt.

Meg egyébként is, legalább nem bsztatják a dolgozókat, hogy de még van 5 perc zárásig.

2020. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!