Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs senkin maszk az...

Miért nincs senkin maszk az utcán mikor mától kötelező ?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert nem kotelezo az utcan. Olvasd el es ertelmezd a jogszabalyt
2020. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De Orbán tegnap azt mondta az lesz!
2020. nov. 11. 12:49
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
De Orbán aztán kiegészítette, ez már nem jutott el hozzád?
2020. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
egyik kutya másik eb. Ha neked Orbán maszkját kell hordanod akkor gyerönk hodjad! De én nem fogom. Egy ember aki isten császárnak képzeli magát emiatt sosem fogok szavára adni. Nem vehetsz sem levegöt és nem is lélegezhetsz . Na jó ez már több mint diktatúra. büzlik ez nekem. Akkor mehet is az Opniba mr Orbánka mert csak egy öreg halandó aki nekem nem szólhat bele a dolgaimba.
2020. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Rajtam azért nincs, mert én nem szeretem. Hogy másokon miért azt meg tőlük kérdezd. Én sosem szoktam felvenni ilyen szarokat.
2020. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Azért az erős, hogy 10 év alatt az Orbán maffia szétfosztotta az országot, az embernek meg az a baja hogy Orbán azt mondta maszkot kell hordani...
2020. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
1# Városok válogatják, itt úgy néz ki kötelező mindenütt. Ismét egy átgondolatlan és logikátlan szabály, majd hordhatjuk az állunkon azt a szart, ha jön valaki, akkor meg fel-le.
2020. nov. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindenhol az utcán kötelező csak ott ahol a távolságot nem lehet tartani.
2020. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!