Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha meglesz végre a korona...

Ha meglesz végre a korona vírus elleni vakcina azt kötelezővé fogja tenni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Már kötelező.
2020. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is lesz rögtön annyi.
2020. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fortissima Finguss ***** válasza:
29%

Már kötelező csak elhallgatják, meg az összes fizetett bbértolnok tagadja...

58. § (7) Ha a védőoltás igénybevételére köteles személy e kötelezettségének írásbeli felszólításra sem tesz eleget, az egészségügyi államigazgatási szerv a védőoltást elrendeli. Az egészségügyi államigazgatási szerv közvetlen járványveszély fennállása esetén - a veszélyhelyzet szerint meghatározott védőoltások köre tekintetében - a határozatot azonnal végrehajthatóvá nyilváníthatja.

(10)Ha a védőoltásra kötelezett személy a védőoltás adásával összefüggésben súlyos egészségkárosodást szenved, megrokkan vagy meghal, őt, illetve általa eltartott hozzátartozóját az állam kártalanítja.

2020. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

#3

Seggarc... Ez csak a kötelező védőoltásokra vonatkozik, amit gyerekkorodban beadnak. Vagy akkor töröljék el a kanyaró, meg a gyermekbénulás elleni vakcinát is?

2020. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem fogom beoltatni magam, ne is álmodjatok
2020. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a törvény nem a covidra szól, hanem a kötelező oltásokra.


A covid oltást nem teszik kötelezővé. Ha mégis kötelezővé tennék akkor 2006 lenne, de durvábban.

2020. nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarok konteó hívő, alufólia sisakos arcnak tűnni, de ha van rá lehetőségem, akkor pl. az orosz vakcinát nem szeretném, hogy badják nekem, legalábbis addig, amíg el nem telik fél-egy év a tömeges használata után, és ki nem derül, hogy minden rendben van-e vele. És hasonló fenttartásaim vannak más vakcinákkal is. Úgyse vagyok veszélyeztetett rétegben, legalább előbb jut másnak.
2020. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Már kötelező csak elhallgatják, meg az összes fizetett bbértolnok tagadja..."


Igenigen. Aki nem ért egyet veled, az mind bértollnok. Kitűnően megtanultad Orbán haverodtól a leckét! Nyilván ő adta le a drótot is a bértollnokokról. Vagy találkoztál velük személyesen?

2020. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Én hétfőn önként jelentkeztem a COVID-19 magyar oltási kísérleteire, amelyet itt tartottak Budapesten, a vakcinát Oroszországban hozták létre. Tegnap 9:00 kor kaptam az első adagot. És szeretném tudtára adni mindenkinek hogy ez teljesen biztonságos, noncsanok semijen melekhatasaji, semmit nem érzek, mondom rondbe так что никто не волнуется, мы в безопасности.
2020. nov. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Kötelezővé fogják tenni, még ha nem is de jure, hanem de facto. Értsd: ha nem vagy beoltva, akkor nem mehetsz boltba, étterembe, színházba, moziba, strandra, nem vesznek fel semmilyen munkahelyre, nem utazhatsz külföldre, stb.
2020. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!