Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy igazi vér Fideszes az be...

Egy igazi vér Fideszes az be fogja oltatni magát az orosz vakcinával? Megbízik vakon Orbán döntésében?

Figyelt kérdés
Már ha egyáltalán lesz valaha, nem csak politikai kamu az egész.

2020. nov. 12. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok, jöhet majd az orosz vakcina belém
Ellenzéki vagyok, jöhet majd az orosz vakcina belém
Fideszes vagyok, nem kérek az orosz vakcinából
Ellenzéki vagyok, nem kérek az orosz vakcinából
41 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha lesz valaha vakcina, ha kötelező lesz, és ha lehet választani, akkor még mindig inkább az oroszt vagy a kínait választom. Róluk inkább elhiszem, hogy nem tesznek semmi nemkívánatos dolgot a vakcinába, mint a többiekről.

De ha nem muszáj, nem oltatom be magam.

2020. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Fidesztől függetlenül, annyira undorító az lipsik folyamatos, rasszista oroszozása, hogy beoltatnám magam orosz idegméreggel is.


A férgek folyton a rasszizmusról papolnak, miközben ők a legrasszistábbak a világon, miközben az oroszok egyetlen bűne, hogy nincs már Szovjetunió, ami a tetű kommunisták atyaúristene volt még pár évvel ezelőtt.

2020. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Általában olyanok osztják az észt az oroszokkal kapcsolatban akik még Moszkvát sem találják meg a térképen.

Mindenki cselekedjen saját belátása szerint. Az idő majd igazolja, hogy kinek lett igaza.

2020. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

#2

1848, 1956, Holodomor, malenkij robot, csecsen háborúk (bár ott a csecsenek se voltak szentek), Grúzia, Ukrajna. Ezek mik, ha nem bűnök?


Amúgy egy olyan országnak, amit semmit se lehet megköszöni, majd pont a vakcinájukat kéne elfogadni? Ki tudja milyen csernobili koktél az.... Jó, tudom Csernobil (Csornobil) Ukrajna része, még mielőtt Viktor gyk-s katonái ebbe is belekötnének.

2020. nov. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
#1 én ha kötelező lesz sem oltatom be magam. De ha az lesz rágyújtom a parlamentet a 133 legbátrabbra amiért kötelezővé teszik.
2020. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
#1 Áhh ők nem, csak ha három fejed nő tőle azt mondják bocs tévedtünk xdd
2020. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem lesz kötelező.

Csak koncert, focimeccs, edzőterem, repülőtér belépés előtt be kell mutatnod egy oltási igazolást ha igénybe akarod venni a szolgáltatást.

Vagy nem veszed igénybe.

2020. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

#7

Ezt honnan veszed? Istenem legalább bizonyítanád.... Eleinte annyi vakcina se lesz, hogy mindenkinek beadathassák. Kevesebb Gődényt meg Tamásit kéne nézni.

2020. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
#7 az oltási igazolást megcsináltstom az orvossal de az oltást nem kérem. Ha kell fizetek is ezért az orvosnak feketén jó summát.
2020. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%

#7


Mit kamuzol?

2020. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!