Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más úgymond idézőjelben...

Árokpart kérdése:

Más úgymond idézőjelben szívesen elcserélné a mostani korlátozásokat a tavaszira?

Figyelt kérdés
Valamiképpen emberibbnek és talán életszerűbbnek is tűnt. Van aki osztja a véleményemet ezzel kapcsolatban?
2020. nov. 13. 15:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Más is felcserélné ez a jó kifejezés.
2020. nov. 13. 15:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyárira cserélném.
2020. nov. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mi volt emberibb és életszerűbb?
2020. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Tavasszal a cégünk kvázi bezárt. Most heti 2x bejárunk. Szóval nekem azért most jobb munka szempontból mint tavasszal.
2020. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ez lazább. Este 8 és reggel 5 kor hova mennél hétköznap korom sötétben esőben?
2020. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a tavaszi jobb lenne, de most már mindegy. (Ami miatt jó lenne a tavaszi, következő héttől már nem aktuális.)
2020. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Molyember ***** válasza:
30%
A korlátozás nem büntetés, hanem védelem. Nincs eü. dolgozó a családban, vagy a munkatársaid családjában? Nekem van, és hidd el, addig érzed jól magad, amíg csak a korlátozásokat érzed ebből az egészből. Tudom, hogy sok ember számára érthetetlen, mert a kis világában éppen nincs fertőzött, de rohadt nagy baj van.
2020. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Ez lazább az időkorlát b.szott szar volt reggel meló előtt tumultus de szo szerint mert 9 után nem engednek be ...

A mostani sokkal jobb , sotetben és hidegben kinek van kedve maszkalni ? Annak aki dolgozni megy, azt meg ugye lehet .

2020. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

7-es, " addig érzed jól magad, amíg csak a korlátozásokat érzed ebből az egészből."


Ahha, ezt magyarázzad már face to face olyanoknak is, akik most vesztették el az állásukat vagy fiz csökkentésen vannak már 8 hónapja és ezke mellett mondjuk egyedül nevel 1-2 gyereket például...annyira birom, hogy aki home officban van vagy nyugdíjat kap vagy több havi tartalékon ül, úgy pofázik, hogy a megélhetés az most nem fontos és záratna be be mindent, imádom az ilyen degenerált embereket, akik a saját jó kis életüket vetítik ki a társadalom minden tagjára.

2020. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
9 Szívemből szóltál, párom vendéglátásban volt , nekem csökkent a bevételem. Pedig mindketten tisztességesen dolgoztunk /dolgozunk nem vagyok tanulatlan csavargók. De sokszor olyanok kardoskodnak ezek mellett a korlátozások mellett akiről kiderül ,hogy a legtöbb esetben a pasija/férje jól keres.
2020. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!