Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek normális politikus?

Figyelt kérdés
Ránéz a politikai elitre az ember, és sírva fakad...Itt vannak a tolvaj, populista fideszesek: a vezetőjük skizofrén, a miniszterek közpénzből nyaralgatnak, a bukott Gyurcsány vezette ellenzék, egy antiszemita széljobber párt, és egy viccpárt...Más európai országokban olyan jó politikusok vannak, akik tényleg a nép érdekeit nézik, nem a hatalmat és a pénzt...Miért vagyunk megáldva ilyen szerencsétlenekkel?

2020. nov. 13. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van, erre van igény...A jó külföldi politikusok alatt kikre gondoltál?
2020. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
#1 Például a német kancellár, aki már 15 éve dolgozik a népéért. Testvéremék Finnországban élnek, mindig dicsérik a 34 miniszterelnöküket. De elég csak körbenézni a fejlettebb országokban....
2020. nov. 13. 22:31
 3/20 A kérdező kommentje:
34 éves. Lemaradt
2020. nov. 13. 22:31
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

A dolog kerékkötje nem más mint Orbán és a neo-kádár rendszer amit fenntart.


Meg hát ott van a magyar mentalitás, az emberek olyan vezetőt akarnak látni mint amilyenek ők maguk: buta, korrupt, felelősséget másra hárító, pökhendi, akaratos paprikajancsi.

2020. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Erre van igény.

Sajnos arra jutottam,hogy én költözök majd kifelé.

Sem a fidesz korrupciós ügyeihez,sem az "ellenzék" bohóckodásához nincs gyomrom.

2020. nov. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én is 2 év múlva húzok ki németbe, vagy Finnországba a testvérem után. Nekem ez nem fog hiányozni, az emberek meg végképp
2020. nov. 13. 22:37
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy büszke magyar vagyok,de egyszerűen nem tudom továbbnézni,ahogy tönkrezeszik az országunkat😢

És itt nem csak a fideszre gondoltam

2020. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Számomra az a furcsa hogy nincs ellenzék. Nincsenek olyan emberek akik sittre juttatják a korrupt bűnözőket. Ez a legdurvább.
2020. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Orbán miatt nincs normális ellenzék, időben szétszalámizta őket, és a választási törvény megváltoztatásával elérte, hogy összefogás híján kb sehol nem tudnak győzni.
2020. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az eddigi válaszolókkal!


Én jól emlékszem a rendszerváltásra, az első szabad választásokra. Amikor valóban egy csomó "civil" próbálkozott meg az aktív politizálással.

Azt kell mondanom: a tisztességes, valóban az országért (városukért) dolgozni akaró emberek nem igazán voltak népszerűek. A handabandázók, meg a rafinált huncutok, meg akik agresszivitást sugalltak: választásról választásra egyre inkább ők lettek a befutók.

Az egyéni munka senkit nem érdekelt. Viszont ha a választópolgár számára szimpatikus oldalhoz (bal-jobb) tartozott, akkor nem volt az a jellembeli vagy intelligenciabeli hendikep, amit el ne nézek volna neki.

Kérdező, olvass utána részletesen pl. Torgyán József politikai karrierjének! Hallgasd meg beszédeit, megszólalásait videón! És nem fogod megérteni, hogy ez az ember hogyan lehetett sok ember számára jó politikus. És ha Orbán ügyesen le nem karaktergyilkolta volna (pont, mikor koalíciós társa volt, hehe), lehet, hogy Torgyán egyszer még köztársasági elnök vagy miniszterelnök lett volna.

2020. nov. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!