Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lezáráspártiak, szerintetek...

Lezáráspártiak, szerintetek mi lesz a vírushelyzet lezárása?

Figyelt kérdés
Alapvetően én racionális gondolkodású ember vagyok, nem támogatom a lezárásokat, év elején tudomásul vettem, hogy el fogom kapni a covid-ot, így tiszta tudattal, megerősített immunrendszerrel (rendszeres sport, egészséges táplálkozás, vitaminok) készültem fel a helyzetre, de érdekelne a másik fél álláspontja. Szerintetek hogyan lesz vége a vírusnak?
2020. nov. 15. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Totális lezárás hatására eltűnik a világból
Jövőre jön egy bizonytalan biztonságú vakcina, ami megoldja a helyzetet
3-5 éven belül jön egy biztonságos vakcina, addig bezárva élünk
Nem támogatom a lezárásokat
Egyéb, lent kifejtem
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem idővel mindenki át fog esni rajta csak rengetegen tünet nélkül.
2020. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Még idén jön vakcina, nem lesz bizonytalan biztonságú és jövőre fogják elkezdeni vele az oltást. Több vakcina is lesz és azt fogják használni amelyik a leghatékonyabb és a legkevésbé kockázatos.
2020. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%

Honnan veszed, hogy az a vakcina ami most fog jönni bizonytalan biztonságú? Ha az is lenne az a tesztoltások során ki kéne derüljön, attól hogy 3-5 évig húzzák a dolgot nem lesz kevesebb/több emberen tesztelve max a hosszabb távú mellékhatásokról lehetne képet kapni de azért nem hinném, hogy bármelyik kormány is vállalná azt, hogy több embert nyír ki, nyomorít le az oltással mint amennyit maga a vírus eredményezne.


A lezárással az lesz, hogy amint beoltanak elég embert és csökken a kórházak leterheltsége minden visszaáll a régi kerékvágásba.

Esetleg olyant tudok elképzelni ha már nagyon rettegni akarsz, hogy az oltások elején majd csak azt engedik utazni aki beoltatja magát.

2020. nov. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Vakcina, ellenszer vagy jóindulatú mutáció.
2020. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!