Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent tulajdonképpen a...

Mit jelent tulajdonképpen a jogállamiság konkrétan amit a lengyelektől meg magyaroktól követel az eu?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 20:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
41%

#20 Végignéztem.

Hol vannak ebben a jogállamiságot megsértő olyan tények, események, dolgok, amik Magyarországot megkülönböztetik a többi eu-s tagállamtól annyira, hogy vele szemben eljárást kell indítani, míg a többivel szemben meg nem?

Az, hogy a kormánypártokkal élesen szembenálló "civil" szervezetek SZERINT nem jól mennek a dolgok, az nem a jogállamiság megsértése, az egy másik politikai oldal véleménye. Ahogy az, ha leírják, hogy "arra adhat lehetőséget" vagy "ugyan a törvényben egyértelműen szabályozva van, de a valóságban ez nem mindig megvalósítható" mitől lenne a jogállamiság megsértése? A jogállamiság a törvényi szabályozást jelenti, hogy AZ helyes-e.

Szeretném ha megmutatnád nekem, hogy az érzeteken, vélekedéseken, feltételezéseken túl hol van ebben valóságos jogsértés? Olyan, ami az uniós szinten történő eljárásra kellene hogy alapot adjon!

2020. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
88%

Nono...!

Lássuk a hazugságok megjelölését!

NE ugorj át vitatémát!

Na,csak bátran!

2020. nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként a 14-es válasz azért elgondolkodtató. Romániában nemrég volt gyakorlatilag magyarellenes pogrom, Iohannis meg simán benyögött egy magyarellenes fröcsögést, stb, erre nemhogy jogállamisági kérdés nem merült fel, de még ki is tüntették. De nem ez volt az első eset, Szlovákia is simán követhet el jogsértéseket, a Benes dekrétumokkal gyakorlatilag lábbal tiporják az EU alapelveit, "értékeit". De az EU még Ukrajna mellett is jobban kiáll, mint Magyarország mellett.

Macron meg úgy szétverette a sárgamellényeseket, hogy Gyurcsány is körbe nyalta a száját, de a hatalmas nyugdíj"reform" tervezet esetében sem verte náluk az asztalt az EU. A spanyoloknál meg a katalánokra rá se hederített az EU, meg az elnökükre sem.

Még Bajnai sejhajmelege sem szállt ki a miniszterelnöki székből, máris nekiesett Orbánnak az EU. Mindenki mondja, hogy ő az antiszemita, cigányellenes, rasszista tolvaj, de senki sem tudja megmondani, hogy miért. Az előzőekkel, fentiekkel összevetve baromira kilóg a lóláb a kettős mércéről, ezért ez az egész Orbánfóbia egy komolytalan hiszti.

2020. nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos még mindig nem látjátok, hogy kiknek a levesébe köp bele. Azt hogy ki ellen vette fel a kesztyűt. Nincs kimondva konkrétan, de utal rá, amikor azt hallod: Soros.
2020. nov. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30%
Polt Péter legfőbb ügyész független!
2021. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 qkker1 ***** válasza:
74%

"Polt Péter legfőbb ügyész független!"


Ez még viccnek is gyenge!

2021. febr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 Ezt azért írtam, hogy függetlenek kellene lennie! Tudom hogy nem az! Nem vagyok agymosott nyugi!
2021. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!