Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért jó nekünk,ho...

Szerintetek miért jó nekünk,hogy mi orosz vakcinát kapunk ?

Figyelt kérdés
Elsősorban fideszesek véleménye érdekelne

2020. nov. 20. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, hogy beleszólok, de nem CSAK oroszt, és egyelőre bevizsgálni azt is, és nem másért.
2020. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted az orosz vakcina méregből áll? Szerinted nem fogják megvizsgálni előtte? Meg az ellenzékiek azt mondják orbán ragaszkodik a hatalomhoz szóval ha méreg lenne a vakcinába az halálesettel járna nem is kevéssel és így valszeg megbukna a kormánya amit ő nem szeretne. Amúgy az orosz vakcina is elég jó csak vannal olyan emberek akik írtóznak mindentől ami orosz és köze van az oroszoknak.
2020. nov. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Béla211 ***** válasza:
93%

Nem méreg van benne. Én ezt még nem hallottam. Hanem, hogy elvileg akiknek beadják megfertőződnek sokan. De nincsenek kutatási adatok. Én emmiatt aggódom így egyenlőre nem szeretném az oroszt. És igen hozzánk egyenlőre csak minta jön bevizsgálásra. Ha ott megbízhatónak bizonyúl és nem lesz jobb nála a kínálatban hatékonyságban. És mellék hatásokat is nézve amit ilyen rövid idő alatt látnak a kutatók akkor beadatnám az oroszt.


Most egyenlőre úgy tünik van viszont, hogy van hatásosabb fejlesztésű vakcina is.

De lehet hogy ha jó is a vakcinájuk nem fogják tudni kielégíteni a piaci igényeket.

2020. nov. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszok nem kispályások.Van mögöttük pár évtized hidegháborús fegyver fejlesztés,amibe a vegyi fegyverek is igen nagy szerepet töltöttek be.
2020. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Orbánnak a töke tele van már a vírussal, meg annak gazdasági hozadékaival, hogy nem ömlik az adó az államkasszába stb. Ezért keres minél hamarabbi megoldást, ha lenne vakcina, amivel beoltatnák az embereket, akkor megoldódna a probléma. Az orosz vakcinát még csak vizsgálják, még közel sem akarják beadatni senkinek sem. Egyébként sem értem, hogy mi ez a rettegés az orosz dolgoktól, amikor az oroszoknál azért van szürkeállomány.
2020. nov. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

"Szerinted nem fogják megvizsgálni előtte?"


És ki vizsgálja meg? Szerinted nem lehet lefizetni vagy fenyegetni? Érdekes, hogy az EU EMA nem vizsgálhatja meg. Akkor lenne korrekt, ha küldenének mintát.

2020. nov. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Mivel Putyinék sokszor beavatkoztak már a választásokba, én simán el tudom képzelni hogy van a vakcinában valami ami genetikailag joberré és hazaszeretővé tesz, én meg biztos nem akarok ilyen krumplizabáló agyhalott jobber náci droiddá átváltozni szóval ruszki vakcinával nem oltatom be magam.


egy liberális

2020. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
És az orosz orvostudomány sokkal fejlettebb mint a nyugati.Csak hát mindenki az orosz hallatán a Szovjetúnióra gondol.
2020. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Oroszt is. Nem mindegy!
2020. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!