Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hittétek Mencer foci riporter...

Hittétek Mencer foci riporter bejelentése előtt, hogy George Clooney az George Soros ügynök? Sosem hittem volna, hogy Soros kottájából játszik, mint az Európatanács vagy épp Dzsó Biden.

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem kellene nektek orbán hívőknek elgondolkozni azon hogy ha ennyi és ilyen ismert ember mondja hogy orbán diktátor és diktatúrát épít akkor nekik van igazuk, és ti akik véditek orbánt tévedtek?
2020. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az erről döntésben csak az Idősek Tanácsa hiteles :)

[link]


1712/2014. (XII. 5.) Korm. határozat

az Idősek Tanácsáról

...

3. A Tanács

a) elnöke a miniszterelnök, akit akadályoztatása esetén a Tanács alelnöke helyettesít,

b) alelnöke az Emberi Erőforrások Minisztériumának család- és ifjúságügyért felelős államtitkára,

c) tagjait - tizenkét főt - a miniszterelnök kéri fel részben az idősügy területén működő civil szervezetek javaslata alapján, részben a tudományos élet, a demográfia, a szociálpolitika, a helyi önkormányzatok, a vallási közösségek és a civil szervezetek szakemberei közül.

2020. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

mindenki soros ügynök aki nem fidernyák


ilyen egyszerű

2020. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam, mert én is Soros-ügynök vagyok, és volt, hogy Clooney, Biden, az Európatanács meg én közösen partiztunk Gyuribánál, miközben Magyarország térképekre, és Orbán Viktor arcképekre lőttünk célba.
2020. nov. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Színésznek szar, szóval valami biztos volt mögötte.
2020. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!