Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavirus megint nyaralni...

A koronavirus megint nyaralni fog jövöre is a turistaszezon alatt?

Figyelt kérdés

Orbán április végére mondott enyhülést, meg közvetlenül karácsony elött ami január elejéig kitart.

Külföldön meg már 3.ik hullámot mondanak a politikusok ami szeptemberbe fog kezdödni,meg életre szólo maszkviselesröl



2020. nov. 25. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
természetesen.
2020. nov. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

de jó a vírusnak hogy karácsonyozni is elmegy, pont decemberben enyhül aztán mikor jól megünnepelte a szilvesztert visszatér :D

komolyra fordítva a szót, tavaszra biztosan lesz enyhülés legalábbis a szigorítások terén a vakcina miatt, ha valóban január körül már be lehet adatni akkor addigra már érezhető hatása kell legyen, bár az már más kérdés, hogy szerintem sokan nem adatják be.

3. hullám simán lehet ha a vírusnak lenne mutációja vagy előjönne egy újabb vírus a globális környezetproblémák révén.

életreszóló maszkviselés meg biztos nem lesz, ha a vakcina kellően jó

ez csak az én véleményem, ne tessék nekem esni :))

2020. nov. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

A vírus nem megy sehova, magától, saját akaratából.

A vírus ellen a vakcina/ min. 60%- is átoltottság, vagy a természetes nyájimmunitás véd meg globális módon.

Ha ez megvalósul, szerintem tavasz végére, akkor nem lesz pandémia sem.

2020. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!