Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért utálja az...

Lengster kérdése:

Orbán Viktor miért utálja az Újpest FC-t meg minden magyar?

Figyelt kérdés

Amit a viasaton egyszer nyilatkozott az csak kamu mert egyenlőre semmi jelét nem mutatta az újpesti szeretetnek meg egyébként is folyton ki akarnak velünk szúrni


Újpest szurkolo



2020. nov. 30. 02:17
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is utálja
Szerintem nem utálja
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Minden magyar? Akkor már rég nem is léteznének, mert utánpotlás se lenne.
2020. nov. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem Újpest-szurkoló, hanem szélkakas. Mindig annak vallja magát, ami kifizetődő. [link]
2020. nov. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Azért csak ciki, hogy nálunk indulnak minden évben, mert rettegnek, hogy az izraeli bajnokságban utolsók lennének. MTK dettó ugyanez.


Most ha én csinálnék egy klubot, és Azerbajdzsánban játszatnám, csak mert sajnálnám a pénzt rendes keretre, akkor mi lenne? Nem lenne kínos?

2020. nov. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A Dózsa a belügyminisztérium focicsapata volt. Smasszer komcsiké. Ezért utálják az emberek tradícionálisan az UTÉ-t. A fradit szeretik, mert az jobboldali munkésemberek pártja
2020. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a politika is átszövi a futballt.
2020. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Nem utálja Orbán a komcsikat, maga is az volt. A kommunista ávósok csapatát szereti és támogatja. A romák körében kedvelt a lila szín. Véleményem szerint a lila szín férfiemberhez nem méltó.
2020. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Újpest még mindig nagy prolinegyednek számít a város szélén.
2020. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%

Vannak még egyáltalán Dózsa szurkolók, akik lilába öltöznek a lápos vidéken és úgy mennek ki a Barbi házba szurkolni?


A kérdésre visszatérve: Orbán nem utálja a cigányokat, éppen ellenkezőleg: támogatja őket! Barbi házat is Orbán építette, újíttatta fel nekik.

2020. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%
Orbán Viktorral ellentétben a magyarok viszont valóban utálják Újpestet. ennek megvan az oka miért nem szeretik az ÁVÓ-s bolsevikokat. ebbe most nem mennék bele. Én is utálom az újpestet, de nem azért mert sok arra a cigány..
2020. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Kevesebb undorító csapat volt az Újpestnél, mióta én a focit követem. Megkell vallanom, az olyan "sztárok", mint Kabát, vagy Erős... Hát mit mondjon az ember? Vonzotta az utóbbi 20évben a nyomorultakat az a csapat. Lehet ez az oka, de én nem tudom. Én ezért utálom őket :D
2020. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!