Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi lehet igaz abból, hogy...

Mennyi lehet igaz abból, hogy december 7-én zárnak az általános iskolák?

Figyelt kérdés

Már több embertől hallottam, az egyikük igazgató. Tudom, sok ilyen "pletyka" terjedt a gimnáziumokkal kapcsolatban is, de most bejött az a tényező, hogy a vártnál sokkal több a pozitív eredmény született az iskolai dolgozók tömeges tesztelésén.


Disclamier: nem akarok rémhírt terjeszteni, egy feltételezett értesülés valóságtartalmára várok cáfolatot vagy megerősítést.



2020. nov. 30. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hülyeség. 2 hétre már felesleges lenne bezárni.
2020. nov. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szerintem is, de most kapkodás van.
2020. nov. 30. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hamarabb el tudom képzelni a dec 11-et. Vityka felülvizsgálja az intézkedéseket, és kinyilatkoztatja, hogy lazítunk, de egyben a közösségi terjedés csökkentése, és a karácsonyi szezon védené érdekében 1 héttel előbb zárnak az iskolák.


QuickWin, megoldás, mert a szülők így hamarabb szabadulnak a munkából, beindul a belső fogyasztás, és karácsonyig családon belül lepörög a COVID.

2020. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
No igen, a kínai megfigyelések szerint, elsősorban családon belül terjed a járvány, utána a zárt terű közösségi helyeken, majd a testtávolság be nem tartása és ezzel a hosszabb idejű együttlét (ha az egyik fertőző, a másik is azzá válik).
2020. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na m egint egy "állítólag", meg "az pletykálják", ill. "tuti információ" (=légbőlkapott pletyka)


:-D

2020. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Elvileg 5-én van Mikulás. Ha nem viszi el az iskolákat a helyzetre való tekintettel, és a kormánynak kéne feltakarítani utána, az igen kínos lenne.
2020. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Kb az összes kisgyermekes ismerősöm átesett már a kórságon. Egyedül egy 35 éves nő került kórházba, de egy hét után kiengedték. Szóval ennek az intézkedésnek értelme is lenne.
2020. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

[link]


alakul!

2020. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 XD

(Most komolyan, mióta tekinti a kormány tárgyalófélnek a PDSZ-t??)

2020. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"a vártnál sokkal több a pozitív eredmény született az iskolai dolgozók tömeges tesztelésén"

Ezt miből gondolod?

Nálunk a múlt héten még egész sokan teszteltették magukat a tanárok közül, de ezen a héten már alig valaki...

2020. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!