Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet facebookon olyan...

Hogy lehet facebookon olyan profilt beállítani, hogy kiallok Szájer mellett?

Figyelt kérdés
Nem lehet elfelejteni a 16 év ep munkáját. És attól meg lehet valaki kersztény-konzervatív politikus, hogy a magánéletében...vannak furcsa szokásai.
2020. dec. 2. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Csinálj magadnak Paint-tel!
2020. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
25 tagú csoport?:D
2020. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
A keresztény-konzervatív meg a meleg, védekezés nélküli, gangbang szexparty, a drog használat, a rendőrök elől való menekülés kizárják egymást.
2020. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Kiraksz háttérnek egy képet egy gangbangelő csapat meleg srácról, miközben azok kokóznak, és más egyéb cuccokat tolnak járványveszély idején.
2020. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én még nem találkoztam ilyennel, de Facebook Frame Studióval lehet kereteket létrehozni. Ha rákeresel a facebook tutorialja végigvezet a lépéseken és létre tudsz hozni magadnak.
2020. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy tetszőlegesen kiválasztott ereszcsatorna mellett fotózkodsz, a többség szerintem érteni fogja. Lesz egy jó napja az ismerőseidnek. :D
2020. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
fuuu. szájer xd ki az? ne szájalj mert látom hogy egésznap a politika rovatba őt nyomod. xd tudod mit. nyald ki neki, menj oda. gond letudva
2020. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"lehet valaki kersztény-konzervatív"


A gangbang és a keresztény hit nem fér meg egymással. Sehogy sem.

2020. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Sztem meg hisz az ertekekben es szeretne nornalis lenni de nem tehet rola h meleg. Vhol ki kellett elnie en is sajnalom amugy. Jo nagy szarban van.
2020. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Miért akarsz egy gerinctelen hipokrita melett kiálni? Ami most történik vele, az jár neki azok után hogy évekig ebben a tolvaj bandában volt, kereszténységről, család szentségéről papolt és támogatta azt a bizonyos alkotmánymódisítást, miközben ezek szerint nincs az ellen higy be ekizve csalja 24 csávóval a feleségét.

Ha nem lenne képmutató nem lenne ekkora bajban.

2020. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!