Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy működik hazánkban a...

Hogy működik hazánkban a katonai szolgálat?

Figyelt kérdés
Elsősorban katonai szolgálatban lévőket szeretném kérdezni, de ha bárki tud segíteni, érte is hálás vagyok! Kérdésem a következő: párommal gondolkodunk hosszú ideje hogy lehetne megoldani az össze költözést úgy, hogy Én a katonai karrierem szeretném elkezdeni, míg Ő folytatná az egyetemi tanulmányait? Találtam egy olyat, hogy a Honvédség utazási költség térítést és lakhatási támogatást ad. Ez pontosan hogyan működik? Lehetséges az, hogy az albérletünkből járjak be minden nap, plusz költség nélkül, vagy minden nap ott kell lennem egy "kollégium" szerű szálláson? Válaszokat előre is köszönöm szépen!

2020. dec. 3. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem teljesen értem a kérdést, az a kérdés hogy a katonai szolgálatod alatt a laktanyán kell élni, vagy albérletbe amit fizet-e a honvédelem? Vagy hogy az eljutás a laktanyára hogy megoldható?
2020. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval az lenne: katonai szolgálatom alatt lehetséges-e az albérlet be való költözés, ha igen, fizeti-e, vagy kötelező a laktanya?
2020. dec. 4. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező a laktanya.

Utazás támogatást ad és valamennyi támogatást is albérletre, de nem 100%-ot.

2020. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem az tökéletes, igazából csak a lakóhely holléte ami kifejezetten fontos számomra, de remek tudni hogy ilyenekkel támogatják a katonákat! Nagyon szépen köszönöm a választ!
2020. dec. 4. 01:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezesetben jol írta a #3-as. Sok sikert!
2020. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánom!
2020. dec. 5. 01:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!