Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldön élők! Aki hazajon...

Külföldön élők! Aki hazajon karacsonyra, hogyan oldja meg? Biztok benne, higy erre az idoszakra nem kell karantenba menni?

Figyelt kérdés

Osszevissza hallok mar mindenfele hireket es eseteket. Pl sokan azt mindjak hogy 10-en majd lep a kormany, es felold mindent. Bar a maj esetszam ezt nem indokolna. De pl a cseheknel is 4-5000 eset van, es tegnap megnyitottak sz ettermek, barok, tomve voltak a boltok. Szerintem csak azert, mert ezt a napi 4000 esetet siman tudjak kezelni.


Ti is biztok benne, hogy feloldjak erre az idoszakra a hatarzarat, vagy eleg lesz ha van egy teszted?



2020. dec. 4. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ez a határzár egy vicc. Egy csomó embert ismerek akik heti szinten ingáznak Ausztriába meg vissza, az unokatetsverem is már kétszer volt Magyarosrzágon karantén nélkül szeptember óta, se oda se vissza nem volt semmi baja hataron.
2020. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyenekrol en is tudok. Meg hogy hamis igazolasokkal siman atjohettek. Nekem egy szlovak ismerosom ment Ausztriaba es tesztet is csinaltatott elotte. Nem kicsit banta meg mert senkinek nem kellett.
2020. dec. 4. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a ha külföldön élesz, pontosan tudod miről szól a Covid világjárvány. Lehet, hogy te életben maradsz, de megfertőzhetsz más, náladnál gyengébb szervezetű embereket.

Alapüvetően nem idióta emberek ezt megértik. Azt is megértik, hogy maradjanak a valagukon.

Te mégis kiírtál egy hülye kérdést.

Mellesleg kb 10.000 magyar ember halt meg a mai napig covidban. Maradj már a pcsiádon!

2020. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idiota kerdes... Te meg kiirsz egy fals hirt, mert azt hiszed, annyira okos vagy es mas nem tud a hirekbol tájékozódni. Egyedul Magyarorszag zarkozott be ennyire az EU-ban, minden mas ismerosom lazan tud ingazni orszagok kozott. Mit latunk, a hatarzar az megint egy eszkoz volt a kormany kezeben hogy ellehetetlenitse a kulfoldon dolgozokat, a turizmusbol eloket es meg sorolhatnank. A szamok pedig nem csokkentek csak nottek, es valos jarvanyugyi szakertok sem ertettek egyet a hatarzar szuksegessegevel.
2020. dec. 4. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Én nem megyek haza. Pedig idén terveztem, de a pandémiára tekintettel inkább maradok nyugton.
2020. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!