Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha te lennél a miniszterelnök,...

Ha te lennél a miniszterelnök, mi változna?

Figyelt kérdés

Ha én lennék, akkor röviden:


-Aki embert ölt, azt nyílvános akasztással lenne kivégezve, és minden megyeszékhelynek a főterén ki lennének lógatva a holttestek

-Aki lopott, annak a fél kezét levágnám, úgyhog elég sok kéznélküli ember szaladgálna

-Engedélyezném az eutanáziát

-A cigánytelepeket felszámolnám, a cigányoktól minden segélyt megvónnék


Egyelőre ennyi jutott eszembe.


2020. dec. 4. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
A 133 bátor embert és a hozzájuk tartozó támogatókat beleértve a szavazóikat Szibériába száműzném.
2020. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Én pedig állatkertbe zárnám őket Viktorral együtt, és turistalátványosságként elég jó bevétel lenne belőle.
2020. dec. 4. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
#2 az nem lenne jó, csak szexelnének egymással folyton :D
2020. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Első körben köteleznélek, hogy nyelvtanórára járj. Minden helyesírási hiba 100 botütés, súlyosabb esetben ostor.
2020. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
2 az nem jó mert kb 1 millió emberről van szó. Etetni kell őket stb. Menjenek szibériába, ott Orbánt szolgálhatják.
2020. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
4: Akkor veled kezdjük. A bot ütés külön írandó!
2020. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

A miniszterelnök neve.



Én amúgy Svájci mintára alakitanám át az országot.

Tehát az ottani államformát, berendezkedést megcsinálnám itt is.


Első rendeletként, a képviselői/miniszteri fizetéseket a KSH által negyedévente meghatározott átlagbérhez kötném. Pl ha az átlagbér mondjuk 360 ezer Ft (csak mondtam valamit nem biztos hogy pontos) akkor a miniszterek fizetése is pont ennyi lenne. Ha csökken az átlagbér csökken a politikusok fizetése így lennének ösztönözve arra hogy növekedjenek a fizetések, jobban éljenek az emberek.


Azokat a politikusokat akik korrupció vagy egyéb botrányba kerültek, egész életre eltiltanám a közügyektől, súlyosabb esetben csukcsföldi börtönökben küldeném őket.


Eltörölném a mentelmi jogot.


Minden fontosabb kérdésben népszavazást írnék ki. Egyik első lenne az EU-tagságról szóló. (nyilván lehet hogy azzal zárul hogy bennmaradunk).


Kitiltanám az országból a Rothschild-kötődésű bankokat.


Még rengeteg ötletem lenne csak túl sok helyet foglalna.

2020. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7/7: Ez nem svájci minta, hanem a megboldogult Jobbik 10 évvel ezelőtti programja. Béke poraikra.
2020. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

-nyugatbarát politika

-megszűnne a folyamatos gyűlölködés, lopás

-megszűnne a nyugdíjasok nagy arányú szegénysége, a gyermekéhezés

-felszámolnám a hajléktalanságot

-legalizálnám az eutanáziát életkortól független, valamint a marihuánát(18+)

-idecsábítanék több multit, a kivándorolt állampolgárainkat

-gondoskodnék a forint megerősödéséről, aztán bevezetném az eurót

2020. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Tönkre menne az ország, mert seggfej vagyok a politikához, - de gyomrom sem lenne ahhoz, amit Magyarországon "politika" fedőnéven fut. Ha hatalomra is juttatna valaki, 10 nap alatt merénylet áldozata lennék, mert a politikus társaim nyíratnának ki, amiért "túl tisztességes" vagyok.
2020. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!