Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a helyzet a covid vakcinával?

Mi a helyzet a covid vakcinával?

Figyelt kérdés

Totál fogalmatlan vagyok, így inkább nem a neten nézem.


Pontosan milyen vakcinák vannak és mik a különbségek? Tényleg reaális a nagyon súlyos mellékhatás, vagy csak ilyen konteós dolog?



2020. dec. 5. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%
semmit nem tudni még habár a libernyákok már tudják hogy az orosz vakcínától megvakulsz kihullik a hajad és pikkelyek nőnek rajtad...
2020. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De pont ezt nem értem, hogy mi a realitás és mi a kontejó.
2020. dec. 5. 22:39
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
10 év helyett tesztelték 10 napig, na akkor vajon van-e esély káros mellékhatásokra, hm hm, FOGÓS KÉRDÉS :D
2020. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nem az esélyt kérdezem, hanem a realitást, ennyi erővel esély az van mindenre. Mellesleg hogyan teszteljék 10 éve ha annyi ideje nincs is járvány?
2020. dec. 5. 22:42
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Elismerte az Oxfordi Egyetem és az AstraZeneca gyógyszergyártó cég, hogy hibáztak a közös fejlesztésű koronavírus-vakcinájuk gyártása során. Azaz hamis adatokat muttak be, magyarul hazudtak.


Tehát kiderült az első hazugság/csúsztatás/hiba. Nevezze mindenki annak aminek akarja.

Akkora profitról van szó hogy lesz itt még csodálkozás.

2020. dec. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De az oltás csak biztonságosab a nem oltásnál így is nem? Szerintem van igazság a kétkedésben, viszont csak konteó a csomó meghalsz ha beoltod magad nem?
2020. dec. 5. 23:01
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező nem az azonnali mellékhatások, hanem a hosszú/hosszabbtávúak aggályosak, ez nem konteo, évekig szokás tesztelni a vakcinákat meg a gyógyszereket, nyilván nem véletlenül
2020. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Állítólag a fertőzöttek 80 százaléka tünetmentes vagy gyenge influenzaszerű tünetekkel megússza a covid fertőzést.

De nem tudhatod hogy te a 80 százalékba tartozol vagy a 20-ba. Ráadásul a fertőzöttek 1-3 százaléka meghal.

Mennyire biztonságos az oltás ? A hosszútávú mellékhatásokat senki sem ismeri, mert az mRNS technológiával még nem készült törzskönyvezett gyógyszer.

2020. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen de most nem is voltak évek a tesztelésre. Akkor ha a mellékhatásái hosszútávon nem ismertek, azok a kapkodás eredményei? Azok, hogy direktbe fertőznék az emberiséget az konteó?
2020. dec. 5. 23:21
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen, a kapkodasé. Igazából ez a direkt fertőzés senkinek nem lenne jó, hiszen az emberek fogyasztanak és termelnek.Szerintem a chip is baromság, már most is bármit megtud rólad aki akar és ezer felületen próbálnak manipulálni reklámokkal meg egyebekkel, nincs szükség ehhez nanochipre :D
2020. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!