Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány anno miért nem...

Gyurcsány anno miért nem kezelte lazán az öszödi beszédes lebukását? Ahogy most Orbán kezeli a Szájer botrányt?

Figyelt kérdés

Gyurcsány beleállt a péniszerdőbe, saját maga is komolyan vette és megpróbálta kimagyarázni a 2006-os történteket. Holott egyszerűen mondhatta volna mindenkinek, hogy "Boldog karácsonyt" aki szóba hozza, vagy szimplán csak semmibe vehette volna őket. És akkor abból se lett volna ekkora botrány.

Ma is vártam, hogy Orbán beszámoljon a Szájer ügyről, ha már úgyis nyilatkozott a további korlátozásokról, de egy büdös szóval sem említette. Egyszerűen lepereg róla a balhé.

Gyurcsányból ez a lazaság, flegmaság hiányzott a sikeres kormányzáshoz? Nem tudta lepergetni magáról a botrányokat? Ha Orbán beleállt volna eddig minden botrányba ami kiderült, 300-szor lemondhatott volna már.



2020. dec. 7. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehet jobban járt volna ha lazán kezeli és nem küldi ki a rendőröket, hanem csak hagyja hogy a tüntizők rárúgják az ajtót és felnégyeljék. Legalább most nem lenne ki bomlassza az ellenzéket.
2020. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Orbánnak van valamije, ami Gyurcsánynak nem volt: JÓ SOK BIRKÁJA!

Ők akkor is rászavaznának, ha Orbán nyilvánosan rászarna a Bibliára, miközben árvák könnyét inná egy meleg gangbang közepette.

2020. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert akkor alacsonyabb volt az emberek ingerküszöbe. És lássuk már be, az ellenzékiek jóval kritikusabbak a saját oldalukkal szemben. Ha nem így lenne, nem lenne ilyen megosztottság köztük a mai napig.
2020. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Mi az, hogy nem kezelte lazán?

Annyira lazán kezelte hogy lebukott az őszödi beszéddel, az évtized legnagyobb botrányával, hogy még évekig miniszterelnök maradt és azóta is politizál, újra miniszterelnök akar lenni.

Hogyan lehetett volna ennél lazábban kezelni?

2020. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

#3 "És lássuk már be, az ellenzékiek jóval kritikusabbak a saját oldalukkal szemben. "

Ezt ugye viccnek szántad?

Milyen kritika az hogy legyen bármilyen botrány akkor sem kell kilépnie a pártból, elhagynia a politikát, lemondania a tisztségéről? Az az ellenzék lenne kritikus akik között Gréczy most is oszthatja az észt erkölcsből, az adócsalásért elítélt Czeglédy-t továbbra is önkorményzati pozícióval, megbízáspkkal, tömik, a kispesti kábítószeres, korrupciós botrány tagjait még felismerni sem voltak hajlandóak? Milyen kritikus az az ellenzék, ahol az álmentős videóval bebukott Kórozs még most is politizálhat?

2020. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

5


A fidesz jobb? Szijjártó, Borkai, Kaleta, Szájer, és ezek csak azok, akik lebuktak, bammeg...

2020. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

"Ezt ugye viccnek szántad?"


Fokozó jelzőt ismerd fel, azt mondtam, hogy kritikusabbak az ellenzékiek az ellenzéki oldallal szemben, mint a fideszesek a fideszes oldallal szemben. És én tartom magamat ehhez az állításhoz, mert még így is nagyobb politikai fluktuáció van az ellenzéknél, mint a fidesznél, hogy évente egyszer katasztrófálisan lebukik egy emberük és még őt is aranyban fürdetik búcsú közben.

2020. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

#7 Nagyon pontosan értettem és pontosan válaszoltam is rá. Hol van egyáltalán bármiféle kritikus hozzáállás az ellenzékiekben a sajátjaikkal szemben? Mikor volt bármilyen következménye a botrányaiknak? Nem volt.

A fideszből azonnal ki kellett lépnie Borkainak és és Szájernek is, a pozíciójukat is elvesztették, a politikában nem szerepelhetnek többet fideszesként. Mit akarsz ennél többet?

2020. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

"Hol van egyáltalán bármiféle kritikus hozzáállás az ellenzékiekben a sajátjaikkal szemben?"


Ellenzéki oldalon folyamatosan van erőtérváltozás. Ha olyan elvakultak lennének a saját pártjukkal szemben, akkor 10 éve ugyanazok az arányok jönnének ki, de ez nincs így.


"A fideszből azonnal ki kellett lépnie Borkainak és és Szájernek is,"


Szájernek igen, de Borkainál még bevárták a választást.


"Mit akarsz ennél többet?"


Azt, hogy ne mosdassátok őket. Gyurcsányt sosem látom itt mosdatva, ahogy Gréczyt sem. Ellenben Szájerrel kapcsolatban a két kezem sem elég, hogy összeszámoljam hány összeeszküvés elmélet született, hogy mentsék a menthetőt.


De még ennél is vannak magasabb értékek. Például én szívből hiszem, hogy megérné Grécy-re is szavazni akár, ha az azt jelenti, hogy a fidesz elveszti a kétharmadot (nem a kormányzást, már jó előre leszögezem ezt, hogy ne kavarj), mert a kétharmad adta hatalommánia több kárt okoz és okozott, mint amit a Grécy féle esetekből összesen el tudok képzelni.

2020. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Gyurcsányt sosem látom itt mosdatva"

Akkor nagyon vaknak kell lenned. Most léptem ki az előző kérdésből ahol egyfolytában gyurcsányt próbálják mosdatni a 2008-as világválsággal. Egy rakat kérdést találsz ezen a fórumon is ami pontosan azt próbálja beadni hogy szegényke milyen jó miniszterelnök is volt csak hát a válság, meg őt csak bántják....

Akiket felsoroltam az ellenzéki oldal botrányhősei közül azok ebben a pillanatban is a helyükön vannak. Te meg azt próbálod beadni, hogy velük szemben a szavazóik kevésbé lennének elnézőek. Hát éppen ez a lényeg, hogy elnézik nekik amit tettek, mert még most is ott lehetnek a helyükön. Szemben azokkal akik a fidesz oldalán kerültek valami botrányba.

2020. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!