Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az oltás bár nem lesz kötelező...

Az oltás bár nem lesz kötelező, de sok helyen kérhetik majd?

Figyelt kérdés

Repülőn először, aztán moziban, koncerten, étteremben (ahol sokan vannak). Végül boltban és buszon is.

Kétféle ellenőrzés lehetséges, vagy már a bejáratnál kérik, vagy néha jön egy ellenőr, és megbüntet, ha nincs igazolás.

Ezen felül munkáltató is előírhatja majd.

Ilyen lehet majd a jövő év? Ti elfogadnátok?



2020. dec. 8. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
tőlem hiába kunyerál az ellenőr oltást NEM ADOK neki!
2020. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Mindenkinek kamu oltásigazolványa lesz. Nem fogják tudni ellenőrizni, hacsak nem ellenőrzik minden egyes helyen a sebhelyet ahol beszúrták :D

Így az egész oltás mizéria, bohóckodás lesz. Akárcsak minden eddigi intézkedés. Én már nevetek ezen az egész komédián.

2020. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok senkinek sem oltást.
2020. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2: elektronikusan központilag is vezetve lesz ám, ki kapott oltást. Azt nem tudod meghamisítani.

A hamis papír meg olyan, mint a hamis személyi, közokirat-hamisítás, ami bűncselekmény.

2020. dec. 8. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ilyen, esetleg a veszélyeztetett munkakörben dolgozóknak (főleg egészségügyi dolgozók, pedagógusok) lesz feltétel az oltottság a munka felvételéhez.
2020. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan ez egy rosszul fogalmazott kérdés, mert én se adok senkinek oltást, ha kéri, akkor se.🤔

Viszont bárkitől megkövetelni a vakcinával való beoltottságot, majd csak akkor lehet, ha a veszélyeztetett korosztályok, az eü. dolgozói, és a tartós betegségben (pl. magas vérnyomásban) lévők már megkapták. Amíg a felsoroltak nem kapták meg, addig hiába akarná magát oltatni pl. egy makk egészséges 35 éves, nem kapja meg.

2020. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok benne biztos, hogy nem lesz kötelező. Orbán abban is hazudott, hogy mi választhatjuk meg a vakcinát, aztán most mondták, hogy CSAKIS ŐK döntenek erről. Szerintem simán kötelezővé teszik. :( A béka feneke van ma a demokrácia szintje Magyarországon.
2020. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván először a veszélyeztetett korosztályosok és az Eü-ben dolgozók kapják majd meg a vakcinát. Ők nagyjából 2 millióan vannak, talán tavasszal kezdődhetnek az oltások, úgyhogy az egészséges 40-esek esetleg 2022-ben sorra kerülhetnek.

Mert nyilván a gyártó ország a feleslegét adja el, és nemcsak mi vásárolunk tőlük, hanem több más ország is.

2020. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer el lett már mondva, hogy ilyen dolgok kivitelezhetetlen. Egyszerűen nem lesz elég oltás, még ha kötelezni is akarnák, de nem fogják.
2020. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sz@rok bele. Én már eldöntöttem, nekem kamu igazolásom lesz.
2020. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!