Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vendéglátos munkavállalókra...

A vendéglátos munkavállalókra miért sz.r magasról a kormány? A hűlye intézkedéseivel nem logikázta ki h ezzel teljesen tönkretette ?

Figyelt kérdés

Aki március-áprilisba kapott munkanélkulit most levan sz.rva ha nincs munkahelye.


Más is járt így, lefogadom sokan.

Más ország tisztában van döntésinek következményével, itt direkt ellehetetlenítik.


Kisvárosban lehetetlen ilyenkor munkát találni, mindenki nem mehet Pestre, ráadásul ha vki kismama (van ilyen ismerősöm, hiába dolgozott évekig most kivan semmizve)


Nem látják milyen igazságtalan?



2020. dec. 8. 15:44
 1/6 anonim válasza:
100%
Persze hogy látják, ennyire nem vakok :D csak nyilván magasról leszarják.
2020. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk őket sokkal inkább kéne támogatni, mint a konditermeket.
2020. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel? A kormányközeli szállodák megkapják a segítséget. ezzel le van tudva a vendéglátósok problémája. A barátomnak is el kellett küldeni az alkalmazottakat és lassan saját magát is. Azért örüljél, mert a sportra és hasonlókra még jut bőven.
2020. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sportra inkább jut, erre érdemes lesz majd emlékezni a szavazásnál:


Sportra 140,2 milliárdot, egészségügyre 50,7 milliárdot csoportosított át a kormány a járvány kezdete óta | 24.hu

[link]

2020. dec. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a vendéglátást szarják le. A konditermeket is tönkreteszi. De biztos mást is csak az nem érint... Én magamtol felmondtam mikor láttam h ennek annyi. Szakmát váltottam azota rendes bejelentes, jo fizu, laza melo.
2020. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, sportra költ rengeteget közbe bezáratja a konditermeket!

Nem ellentmondásos?

Mi értelme??

2020. dec. 12. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!