Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok szerint miért...

Liberálisok szerint miért nagyobb bűn egy feketét "negru"-nak hívni, mint magyarokat gyalázni?

Figyelt kérdés

[link]

"Mennyi ideig tartja egy magyar nő a szart magában?" -> nincs hírértéke, se következményei


[link] -> vége a világnak, #BLM, börtönbe azzal a mocskos bíróval, kivégezni, undorító, amit leművelt stb... stb...



2020. dec. 9. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem értek egyet a provokálással, pláne egy ilyen huszadrangú eset kapcsán, de ha már bemelegettél akár meg is magyarázhatnád, hogy miért számítana, akár kisebb bűnnek is.
2020. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Mert őket csak a kisebbségek, a minél negatívabb megítélésű kisebbségek érdeklik szinte. Még az európai terrortámadásokat is idegállapotra meg mindenféle másra fogják, nem a kisebbségi kultúrára.
2020. dec. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Úgy gondolom hogy, ha azt írták volna fel meccsen a plaktára, hogy "Mennyi ideig tartja egy fekete nő a szart magában? 9 hónapig", akkor abból jóval nagyobb cirkuszt provokált volna ki a liberális sajtó, mint így. Feketéknél egy egyszerű negruzást is szenzációként hoz le a liberális média, magyarok esetén jóval durvább esetekre is tojnak magasról.

2020. dec. 9. 22:22
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

Nálam van egy csomag negro.

Ha kinyitom a zacskót most belenéztem kis fekete cukorkák voltak benne.

Nem tudom a kérdéshez hogy kapcsolódik, de gondoltam leírom.

2020. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Na, a napi "minket mindenki bánt, de senkit nem érdekel" hiszti is megvolt.
2020. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van a kérdezőnek.
2020. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6/7

Nem az a bajom, hogy "minket" mindenki bánt. Az a bajom, hogy itt ez a szaros mondat, és annak függvényében, hogy magyart, feketét, zsidót, örményt, kínait, sárgát vagy fehéret írsz, más-más következményei lesznek a dolognak.


És ennek a kettős mércének ez a negrós eset jó példája, hogy a feketéknél már ennyi is átlépi az ingerküszöböt, máshol meg egy hasonlóan sértő megjegyzés még említésre sem lenne méltó.

2020. dec. 9. 22:38
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Egy liberális sose fogja beismerni, hogy ő a legnagyobb rasszista.

Látott már valaki olyat, hogy egy ügyben a liberálisok a magyarok mellé álltak volna?

Én meg nem.

2020. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Úgy tűnik, a kérdező nem képes elolvasni (vagy értelmezni) még azt a cikket sem, amit ő maga idéz be.


A cikk arról szól, hogy ROMÁNIA LEGOLVASOTTABB lapja, az ADEVARUL a CÍMLAPON KÉRT BOCSÁNATOT a román szurkolók helyett is azok kirekesztő viselkedése miatt, és a román értelmiség elhatárolódott tőlük.


A kérdező tehát az álkérdésbe rejtett állításában HAZUDIK.


Liberális szemmel - és normális elméjű konzervatív szemmel is - ugyanolyan felháborító a rasszizmus mint bármilyen más idegengyűlölet, a magyargyűlölet akár.


Hogy a világ szeme mindig inkább Párizsra figyel mint Bukarestre vagy Budapestre, az más kérdés. De szerintem az, hogy a legnagyobb példányszámú román lap címlapon foglalkozik a dologgal, éppen azt igazolja, mekkora hazugság, amit a kérdező állít ("nincs hírértéke").


Nem tudom minek van "hírértéke" a kérdező agyában, de minden normális ember tudja, hogy ami egy piacvezető sajtóorgánum címlapján megjelenik, annak nagyonis van hírértéke.


Ennyit erről az újabb, hazugságra épülő, provokatív álkérdésről...

2020. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
A liberális egy szerncsétlenekből álló gyülekezet ezert.
2020. dec. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!