Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt egyesek,...

Miért hiszik azt egyesek, hogy Gyurcsány Ferenc nem lenne olyan jó miniszterelnök mint a mostani Orbán?

Figyelt kérdés

Szerintem sokkal jobb is lenne mint Orbán. Gazdasági világválság idején is sikeresen vezette az országot, nem lett államcsőd és az MSZP alatt sokkal jobban működtek a szociális intézmények és az egészségügy is. Én nem emlékszem, hogy akkoriban félévet kellett volna várni egy vizsgálatra mint most.


A piacgazdaság is szabadabban működött, valóban azok a cégek, vállalkozások jutottak előrébb akik a teljesítményük alapján kiérdemelték, volt egy egészséges versenyszellem, de a NER ezt is ellehetetlenítette.


Összességében én sokkal jobban éreztem magam az MSZP kormány alatt, mert akkor még volt egy jövőképe a fiataloknak is, ma meg már alap lett, hogy ha nem akar éhen halni, akkor irány nyugat. Nincs jövője a fiatalságnak idehaza sajnos.


Összességében én így gondolom ezeket a dolgokat. Ti egyetértetek ezek közül valamiben?



2020. dec. 10. 07:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem hit kérdése. Hinni egy bizonyos tornyos épületben kell...
2020. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Te jobban eltel Gyurcsanyek alatt? :)))
2020. dec. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#2 Igen, kifejezetten jobban éltem akkor.
2020. dec. 10. 07:42
 4/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%

"Gazdasági világválság idején is sikeresen vezette az országot"


Melyik válságról beszélsz? Amelyiknek a szelére lemondott, majd átadta a helyét egy csődbiztosnak, aki teljesítette a hitelezők minden kérését?


"az MSZP alatt sokkal jobban működtek a szociális intézmények és az egészségügy is"


Tulajdonképpen azt a rombolást, amit az mszp elkezdett, a fidesz fejezte be. Erre gondolsz?

2020. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Mert emlékeznek áldásos tevékenységére.
2020. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Akkor majd én emlékszem helyetted, igen, fél évet kellett várni egy vizsgálatra, és egy dekával nem volt jobb, mint Orbán királyunk, csak még egy pojáca is volt. Arra is emlékzetetnélek, hogy kb önmagát buktatta meg és el is tűnt a süllyesztőben. Plusz jelenleg is elég széleskörű ellenszenvnek örvend pártállástól függetlenül, ami azért már nem semmi....
2020. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert volt már miniszterelnök, és semmivel sem volt jobb. Persze te erre nem emlékezhetsz, mert akkor még oviba jártál.
2020. dec. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"önmagát buktatta meg és el is tűnt a süllyesztőben."


Azért szerintem ezt gondold át kicsit. Jelenleg éppen a legnagyobb ellenfele a Fidesznek. Nekem nem úgy tűnik, hogy eltűnt volna a süllyesztőben. A DK úgy jön felfelé mint a talajvíz és ez valahol szerintem Gyurcsány érdeme is.

2020. dec. 10. 08:19
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

"Miért hiszik azt egyesek, hogy Gyurcsány Ferenc nem lenne olyan jó miniszterelnök mint a mostani Orbán?"

Nem hiszik, TUDJÁK, mert gyurcsány már bizonyította mennyire rossz volt miniszterelnökként. Te is fizeted még évtizedeken keresztül azt a kárt amit az országnak okozott.

Gyurcsány olyan időszakban vitte csődközelbe az országot, ahol egész Európában növekedés volt és a körülöttünk levő országokban hatalmas növekedés volt, miközben nálunk leépülés. 2004-től volt miniszterelnök 2009 elejéig és a válság csak 2008 végén ért el az országba. Vagyis miniszterelnök volt 4 éven át teljesen jó gazdasági környezetben, majd fél évvel a válság beütése után már le is mondott. Nem másért mert ő maga is alkalmatlannak tartotta saját magát az ország vezetésére.

Te egy olyan embert akarsz ismét miniszterelnöknek aki saját maga szerint is alkalmatlan az ország vezetésére.

2020. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

"Jelenleg éppen a legnagyobb ellenfele a Fidesznek. Nekem nem úgy tűnik, hogy eltűnt volna a süllyesztőben."


Nem a Fidesz számít, hanem az emberek. Akik kiskanállal vájnák ki a szemét, ha lenne erre lehetőség.

2020. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!