Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért félnek sokan, hogy...

Árokpart kérdése:

Miért félnek sokan, hogy jövőre sem lehet majd tüzijátékozni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fórumon olvastam erről szóló posztokat, írásokat, hogy ez a rendelkezés hátha jövőre sem lesz feloldva. Viszont ez nem igaz ez teljesen hamis állítás, mert ezt a mostani rendeletet úgy hozták meg, hogy jelenleg rendkívüli jogrend, illetve veszélyhelyzet van. Ha ezt az országgyűlés megszünteti akkor ugyanúgy a korábbi szabályozás lép életbe. Na jó persze bármikor lehet törvényt hozni bármire, de normál törvénykezés keretében így egyik-napról a másikra rendeletben meghatározni.
2020. dec. 11. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Hol van még a 22-es szilveszter? Jó hogy ilyen sok jövőbelátó emberkék vannak. A jövőheti lottószámokat nem súgnák meg nekem véletlen?
2020. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Túlságosan előre gondolkodsz szerintem. Igazából - amit már egy másik kérdésedre megválaszoltam, - az lenne véleményem szerint a legjobb megoldás. Speciel, én ellenzem a durrogtatást, mert nyugalmat megzavaró, költséges és környezetszennyező. De hogy a tűzijáték élményétől ne legyenek megfosztva azok, akik látnak fantáziát benne, járható út lenne egy önkormányzatilag szervezett és kivitelezett tűzijáték éjfélkor. Nem kell, hogy olyan költséges, nagyszabású legyen, mint az augusztusi, de ezt legalább kényelmesen meg tudnák nézni az ünnepelni vágyók interneten vagy a televízióban. A saját lehetőségeiknél lényegesen többet ad, nem kerül számukra csillagászati összegekbe, ám sajnos ez is szennyezi a környezetet és korlátozottan zavaró. Viszont nem tart egész éjjel, nem a leglehetetlenebb helyeken, időkben és agresszivitással kell megélnie azoknak az embereknek, akiket nem boldogít. Jut is, marad is!
2020. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Jovore csak a beoltottak tuzijatekozhatnak :)
2020. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez legyen a legnagyobb problémája mindenkinek komolyan :D
2020. dec. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Az állatok miatt nem lenne probléma a végleges tiltásból.
2020. dec. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Minek az? Már rég be kelett volna tiltani az ilyen baromságokat, a cirkuszokkal, üdülőkkel, szállodákkal, éttermekkel, kaszinókkal egyetemben.
2020. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Én azt sem bánnám ha soha többet nem lenne. Mióta én élek az elmúlt 25 évben a családom egyszer vett, mikor olyan 10 éves voltam, mert a szomszédoknak is van, mekkora buli, és a gyereknek is tetszik. Hát még nekem sem tetszett:D Az állatok felesleges terrorizálása és pénzkidobás.
2020. dec. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%

Eddig veszegettem én is tűzijátékokat szilveszterre, de engem konkrétan nem érdekel, hogy most be lesz tiltva. Ha ez a helyzet nem lenne, sztem akkor sem vettem volna már idén. A legutóbbi szilveszterre is erőssen gondolkodtam, hogy vegyek-e.


Már nem költeném a pénzem rá.


Viszont az egyik haverom ezzel foglalkozik, hogy év végén 4 napig árusítani szokott és mivel kétünnepközt leállás van a melóhelyemen minddn évben, szoktam menni segíteni neki árulni az Auchan parkolóba, ahol négy nap alatt jól kerestem. Az a baj, hogy most ebből is kiesek. Ez inkább nagyobb gond.


A jövőévről hogy akkor mi lesz a tűzijátékokkal, felesleges még agyalni.

2020. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez legyen a legkisebb probléma. Én már annak is örülnék, ha nem hoznának be újabb korlátozásokat.
2020. dec. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Hogy mit robbantok fel a saját udvaromban a 38 fős baráti társaságommal az magánügy....
2020. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!