Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a nő, Szabó Tímea idegbeteg?

Ez a nő, Szabó Tímea idegbeteg?

Figyelt kérdés
Bármikor hallom bárhol, mindig tiszta ideg, eltorzul az arca, sivalkodik, normális módon kommunikálni nem tud, csak sivalkodik, ordítozik, kritizál. Tükörbe nem néz. Úgy viselkedik,mint egy suttyó prszt. Egyszóval egy harpia. Miért viseledik így szerintetek? Nem valami szimpatikus.....

2020. dec. 11. 23:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem, az a dajcstomi.
2020. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ez a csaj pedig nem tud kultúrált módon beszélni. Sztm IQ light, megalomán és idegbeteg lehet. Legalábbis úgy tűnik
2020. dec. 11. 23:41
 3/36 anonim ***** válasza:
48%
Nekem normálisnak tűnik: [link]
2020. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nem így szokott beszélni a parlamentben. Hallgass végig pár felszólalást. Botrány
2020. dec. 11. 23:48
 5/36 anonim ***** válasza:
47%

Az az igazi tragédia, hogy ez a nő alapvetően viszonylag szép (mondjuk erős közepes). Amikor még az LMP-ben politizált, nem ilyen volt. Aztán ahogy átment a Párbeszédbe, valami nagyon elpattant benne és egyre gyakoribbá váltak a parlamenti idegrohamai. Ráadásul össze-vissza hazudozott, mint utóbb bebizonyosodott. Ő is hivatkozott a beteges hazudozó Németh Athinára (akivel Korózs bukott le, méghozzá látványosan). Majd ezt követően gyorsan törölte azt a Facebook-posztot, amelyben az álmentősre hivatkozott.

Amikor Kövér házelnök azt mondta, hogy rossz látni, amikor egy nő eltorzult arccal üvöltözik a parlamentben, semmi sértőt nem mondott. Tényleg elborzasztó a látvány, szerintem az ellenzéki szimpatizánsok sem ezt várják tőle, hanem hogy higgadtan és ravaszul érveljen, de erre úgy tűnik, képtelen. Pedig Dúró Dóra kiváló példa arra, hogy lehet ésszel és nőiesen megnyilvánulni az ellenzéki padsorokból.

2020. dec. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdezö! Biztosan nem a te szemüvegeddel van a SULYOS!!! baj?
2020. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
68%

Ez lassan már valami toposszá válik Szabó Tímeával kapcsoltban. Messze van a szívem csücskétől az biztos, de szerintem nagyon erősen túloz mindenki, aki szidja. Érzelmesen szokott beszélni a felszólalások során, de legalább nem érdektelen. Vannak politikusok, akik azért veszik fel a pénzt, hogy robothanggal felolvassák évi egyszer, amit írtak nekik egy lapra. Szabóról legalább elhiszem, hogy komolyan gondolja a munkáját és azt amit képvisel.

Az teljesen más kérdés, ha valaki úgy érzi, hogy nem oszt egy világképet/értékrendszert vele. Én se feltétlen.

2020. dec. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
45%
#3-as videóban is látszik, hogy pattanásig feszülnek az idegei. Gyűlölködik, kb. mint egy idegbeteg facebook kommentelő. Kár érte, nem egy buta nő, de teljesen elvakult lett. Botrány, amit az utóbbi években leművel.
2020. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
48%

"Amikor Kövér házelnök azt mondta, hogy rossz látni, amikor egy nő eltorzult arccal üvöltözik a parlamentben, semmi sértőt nem mondott."


A nagy szart nem sértő. Szabó Tímea elsősorban országgyűlési képviselőként van ott és nem nőként. De nőként is had viselkedjen már úgy ahogy akar, és ne öreg, vaskalapos férfiak mondják meg neki abból a hatalmas erkölcsi magaslatról, hogy mit csinálhat, mert méhe van. Beszarás amúgy, hogy Kövér genderezik a legtöbbet a parlamentben... Én meg már azt hittem hogy a gender a legnagyobb ellenfelünk a migránsok és Soros között, na erre tessék!

2020. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
62%

#3!


Te végignéztem, amit linkeltél? 8:00-tól lehet látni ill. hallani, hogy tényleg nincs rendben idegileg.

[link]

Az MLP-vel voltak álmai, meg elvei, de megélhetési politikus lett. Amiket mond a riportban, abban nincs semmi értelmes, csak a szokásos demagógia. Ebben van a legkevesebb kockázat, ezzel kiszolgálja a legtöbb ellenzéki szavazót, de valószínűleg frusztrálja, hogy ez lett belőle és nincs meg a képessége, hogy ebből kitörjön és sosem lesz már hiteles politikus.

2020. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!