Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudik a Fidesz, hogy...

Miért hazudik a Fidesz, hogy az ellenzék felveszi a Soros pénzeket, mikor a Soros pénzek legnagyobb részét maga a Fidesz fölözi le?

Figyelt kérdés

Ezért mentek Brüsszelbe tárgyalni... Ezért mondják, hogy győztek...

Kormány és ellenzék egyaránt Soros pénzen él... csak azon megy az egész verseny, hogy ki kap majd többet...

Soros röhög a legjobban ezen az egészen a saját privát vetítőtermében, ami magyar politika néven megy itt.



2020. dec. 14. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem értem a fidesz hívők hogy nem zavarodnak már össze ettől a sok Sorosozástól.. :D
2020. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Azért nem egészen így van. Inkább kenőpénzekről van szó.
2020. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Kell egy fekete bárányt kinevezni, aki mindenért hibáztatható, aki nem szól semmiért sem vissza, mert akkor így lehet a legjobban halászni a zavarosban annak, akik fújolnak a másikra. Ez egy taktika.
2020. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
Kár hogy csak azt nem veszitek észre, hogy jó ideje már csakis ti sorosoztok, a ballibek és nem a fidesz támogatói.
2020. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fizikakedvelő ***** válasza:
80%
#4: Ezt nem értem egészen, kifejtenéd? Ma Sorosozott a magyar miniszterelnök egy ízeset, a kommentelők ezt pedig éltetik.
2020. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!