Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin videója után...

Novák Katalin videója után számíthatunk olyanra is, ahol a férfiaknak mondják meg mit kellene tenniük?

Figyelt kérdés
2020. dec. 15. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Ja.

Például csináljatok gyereket.

2020. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
A feministák most is megmondják, hogy a férfiaknak mit kell tenniük. Mondjuk sok értelme nincs, mert így is, úgy is gyűlölik a férfiakat.
2020. dec. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. dec. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajjmá'...🤯
2020. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért te mindig azt csinálod amit egy diszpolitikus mond? Na ugye, hogy nem.
2020. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
83%

Reméljük, mert én a ballib médiatúlsúlytól már teljesen elliberálisodtam és igazán kéne az iránymutatás.


Pl. észrevettem magamamon, hogy Bach helyett már Gyurcsány kottájából játszom és az a soros tervem, hogy vidékre migrálok Karácsony alkalmából, ahol Jobbik esetben Párbeszédet fogok folytatni arról, hogy Lehet Más A Politika.

2020. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes számomra is, hogy ebben a család-kérdésben mindig a nők vannak porondon, holott önmagát nem tudja megtermékenyíteni egyik sem. :D Nem hallottam még azt a verzióját a kormánypropagandának, hogy férfiaknak mondják, hogy milyen jó dolog házasodni, gyermeket vállalni. Persze tudom, hogy egyik nemre sincs hatással, inkább csak szánalmas az egész. Mindenki eldönti nyilván, mit akar. Csak furcsa, hogy úgy tesznek, mintha a nők lennének az egyedüli szereplők ebben a történetben.
2020. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!