Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az alaptörvé...

Mi a véleményetek az alaptörvény módosításról, miszerint az anya nő, az apa férfi?

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 12:52
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
56%

És? Anya nő, apa férfi. Ettől még lehet két apukája valakinek vagy két anyukája, ha meleg/leszbikus pár neveli.

Szóval szerintem felesleges volt beleírni, mint ahogy felesleges rajta rugózni is.

2020. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Indokolatlan, fölösleges baromság, amin az emberek jól el tudnak csámcsogni, mert addig se azon izgulnak, mennyire nem tud a kormánypárt mit kezdeni a járványhelyzettel meg a közoktatással meg a gazdasággal <3
2020. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
65%
#8! Van egy gyöngéd bája annak, hogy a fideszesek magyarázzák azt, hogy mit gondolnak a melegek valójában, meg rögtön minden fideszesnek lett homoszexuális ismerőse, aki pártkomform nem akar gyereket és nem akar házasodni.
2020. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
71%
13: Miért te eddig mit gondoltál? Szerinted a homoszexualitás vagy a homoszexuális ismerősök/barátok egy oldalnak a kiváltsága??? Ugyanúgy vannak mindenhol.
2020. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
69%

Ezt törvénybe kell írni?


És több száz ember havi 20-30 milliós fizetésért 8 évnyi nehéz munka után végül kidolgozta ezt a törvényt.

2020. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
67%

"Nem minden homoszexuális liberális beállítottságú, én is ismerek olyan homoszexuális párt, akik bejegyzett élettársi kapcsolatban élnek, de eszükbe se jut, hogy kapcsolatuk házasság kenne vagy háasodniuk kéne, ahogy az se, hogy gyereket kellene örökbefogadniuk."


Vagy csak szimplán nem akarnak gyereket.

Attól,mert valaki melegként nem akar gyereket,abból nem következik,hogy konzervatív.

Egyszerűen vannak a melegek között is,akik gyerekmentes életét képzelnek el,mint a heterók között is.

Az ilyen emberek többnyire liberálisok.

2020. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
25%

14! ÉN mit gondoltam? Az nem számít, az számít, hogy mit tapasztaltam!

Azt, hogy a fideszesek jó része, akikkel volt szerencsém vitatkozni és vállalta is a nézeteit azok sok mindent vállaltak, de azt, hogy ők majd megmondják mit akarnak a homoszexuálisok azt nem, erre mondtam, hogy milyen szórakoztató, hogy lassan kiderül, hogy a fideszesek mind melegekkel lógnak együtt...tudod ez a klasszikus "Nekem is vannak zsidó barátaim/cigány barátaim vagy mos éppen homokos barátaim".

2020. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
24%
Akkor mar nem is hivhatom apamat fatrenak? :)
2020. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
66%
"az anya nő, az apa férfi" ... a tudomany mai allasa szerint, termeszetes uton maskepp nem megy.
2020. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 mindentudó99 ***** válasza:
43%
Jogos . Sokan nincsenek ezzel tisztában.
2020. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!