Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az alkotmánymódosítással...

Az alkotmánymódosítással ellehetetlenítették, hogy az egyedülállók és a meleg párok gyermeket fogadjanak örökbe. Ha intézetben élő gyermekek lennétek ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

#Inkább neveljen 1 nevelőszülő vagy egy meleg pár akiktől mindent megkapok, amire szükségem van. #Inkább az intézetben nőjek fel nélkülözve, család és szeretet nélkül.
2020. dec. 15. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Szájer Józsit akarom daddynek!
2020. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elszúrtam, szóval a 2 lehetőség:


1, Inkább neveljen 1 nevelőszülő vagy egy meleg pár akiktől mindent megkapok, amire szükségem van.


2,Inkább az intézetben nőjek fel nélkülözve, család és szeretet nélkül.

2020. dec. 15. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Most felnőttként vagy gyerekként kérdezed? Mert egy gyerek egy nyalokaert beleul a perverz nagybácsi ölébe is, mert nem tudja hogy ez nem játék.

Amúgy meg akik "intézetben" vannak azok nem orokbefogadhato statuszuak (vérszerinti szülők nem mondtak le szülői jogaikról)

Igazából olyan kevés az egészséges orokbefogadhato gyerek, hogy minden házaspárnak is éveket kell várnia :(

2020. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Akit a szülő bevág egy intézetbe, mert nem akarja vagy tudja nevelni, az nem örökbefogadható?

2020. dec. 15. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ahhoz le kell mondania a szülői jogairól. Ezt sokan nem tudják. De nem is bevagni szoktak,hanem a gyámhatóság emeli ki őket...:/
2020. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én azt akarnám hogy egy meleg pár vagy egy egyedülálló neveljen föl.

A melegpárnak az az előnye hogy a 2 szülő szerintem jobb mint az 1. De magyarországon lehetséges hogy az iskolában csúfolnának gyerekként.

2020. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!