Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek címezzem ezt a levelet?

Kinek címezzem ezt a levelet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy felháborodott emailt írni az új drónszabályozással kapcsolatban, de nem tudom kinek címezzem. Itt a törvényjavaslat elején ez van:

Benyújtó: Dr. Semjén Zsolt, miniszterelnök-helyettes

Előadó: Dr. Palkovics László, innovációért és technológiáért felelős miniszter



#Magyarország #e-mail #magyar #drón #drónszabályozás #rohadt fidesz
2020. dec. 18. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk Dr. Semjén Zsoltnak.
2020. dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

[link]


Annak a .... aki ilyet csinált, meg aki magánszemélyeket zaklat.


Semjén törvényjavaslatát támogatom. Aki reptetni akar kérjen engedélyt v a saját kertjében tegye.

Ennyi.

2020. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
A fideszesek nem szeretik a drónokat, mert arról le lehet ám kamerázni a 3 méteres falaik mögötti luxusvilláikat és orgiáikat. Csodálom, hogy ez még csak most jutott eszükbe...
2020. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
A Mikulásnak, de mivel erről már lekéstel, inkább a Jézuskának.
2020. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es: annak aki hülye és hülyeséget akar csinálni, annak teljesen mindegy milyen törvények vannak.

Mellesleg a saját kerjében is kell engedély... :D


Levelet hiába írsz kedves kérdező, meg sem fogja kapni egyik sem, lepattansz a sok szinttem a miniszter alatt lévő funcionáriusról.

El kell hogy szomorítsalak, de eze a törvényen még egy netadós tüntetéshez hasonló méretű megmozdulás sem tudna már változtatni (akkor ugye a netadó még csak tervben volt, ez meg már papíron van, megszavazták, kihirdették)


Én könnyen vagyok, mert egy kis faluban élek, ki tudok majd menni a pusztába teprerni - kb 1 perc biciklivel a falu széle :DD Az más kérdés, hogy max a bokrokat tudom felvenni majd...

De azért a budapestieket sajnálom. Ott egy napos program lesz elmenni valahova drónozni ahol legálba meg tudják tenni.

2020. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
2020. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
3-as: több komcsi van a luxusvillákban, mint fideszes!!!
2020. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ja, főleg, mert a fidesz tagok 90%-a ex komcsi :D
2020. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mind2
2020. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok drónos gondolkodik ilyesmiben:

[link]


Talán érdemes a lakhelyed szerinti Országgyűlési képviselőd és annak ellenzékét adó pártok helyi képviselőinek és az országos párt szervezeteiknek is elküldeni.


Hogy mennyit ér, azt a fene sem tudja, de minél többen és minél több helyen, minél hangosabban tiltakoznak, annál esélyesebb, hogy valaki tud/akar is tenni valamit és nem csak legyint, hogy ez nem érdekes.


Valahol mintha petíciót is láttam volna ezzel kapcsolatban.


Érdemes lehet a DOE vagy más drónozással, repülő modellezéssel foglalkozó szervezeteket is megkeresni, hogyan támogathatod az ő próbálkozásaikat - bár valószínűleg csak annyit válaszolnak majd, hogy fizesd be a tagdíjat...

2021. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!