Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baranyi Krisztina miért nem...

Baranyi Krisztina miért nem kér most sem bocsánatot zsidógyalázó kijelentéseiért?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogyan vállalhat ilyen emberrel közösséget a baloldal?

2020. dec. 18. 10:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Azon az oldalon a gerinc, mint természetes képződmény érdekes módon elég ritka!
2020. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Miért kéne bocsánatot kérnie a saját véleményéért? Ő úgy gondolja amit gondol, és pont.
2020. dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ezzel megbántott egy kisebbséget, ezért kellene bocsánatot kérnie
2020. dec. 18. 10:46
 4/23 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül ő még lehet náci
2020. dec. 18. 10:46
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
2# pontosan ez a kettős mérce amiről mi, a "másik" oldalon beszélni szoktunk... Ez a saját véleménye, pont!! Ha ezt egy Fideszes teszi, akkor itt fröcsögsz három napig. Pont.
2020. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

B.K: ezt mondta: "én vontam kérdőre vitapartnereimet esetleges antiszemitizmusuk miatt"

Nem ismerek aljasabb, embertelenebb mondatra. Így "vitázik", hogy rágalmaz. "esetleges" Őrület! Nem kell bocsánatot kérnie - meg kell jegyezni, hogy ilyen aljas alak.

2020. dec. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
32%

Attól hogy én a véleményemmel megbántok valakit, azért miért kéne bocsánatot kérnem? Hamisítsam meg a véleményemet csak azért mert valakinek nem tetszik? Neharagudjatok de pont az a szabad vélemény nyilvánítás lényege hogy azt is tiszteletben tartom ami nekem nem tetszik. Jogom van nem egyet érteni vele, de ahhoz nincs jogom bocsánatot követeljek. Mit ér az a bocsánat amit követelni kell és nem pedig magától jön? Semmit.

Szólásszabadság az, hogy azt mondok amit csak akarok, amíg másnak a bántalmazására nem uszítok vele.

2020. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%
Baranyi nem zsidózott, rajtad kívül már senkit nem érdekel ez a téma.
2020. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
#8 Van egy olyan érzésem ha ezt Fideszes tette volna akkor naponta 100 kérdés lett volna erről mint Szájer ügynél és tök más lenne a véleményetek a dologról hirtelen..
2020. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Ha fideszes tette volna, akkor sem lett volna belőle ügy...csak te kevered itt a sz@rt.
2020. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!