Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az embereket vagy a bankokat...

Az embereket vagy a bankokat és önkormányzatokat kellene sarcolnia inkább a kormánynak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sarcolni senkit nem kell.
2020. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A pénz amivel segíteni kell az embereket a koronavírus miatti válság miatt vajon a pénzfán terem vagy valahonnan elő kell teremteni?
2020. dec. 19. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted az önkormányzatoknak honnan van bevétele?(Az emberek adójából.)A bankok át fogják hárítani a költségeket?(Igen.)Mindenképp az emberek fizetnek,de az első jól írta,nem kellene sarcolni.
2020. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Értem, akkor szerintem hagyjuk az embereket elveszíteni az otthonukat, ingóságaikat mert nem tudják fizetni a hitelt.


Hagyjuk tönkremenni a vállalkozásokat.


Ez lenne a baloldali retorika? Bár, igen tudjuk, ez lenne. Ismerjük már 2010 előttről.


Illetve a Momentum is szegény bankokat féltette még tavasszal.. szánalmas ez az egész amit művel a baloldal.

2020. dec. 19. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nagyjából felfogtad,amit írtam?(Nem gúnyolódom,komolyan kérdezem.)Szó nem volt arról,hogy "hagyjuk az embereket elveszíteni az otthonukat, ingóságaikat mert nem tudják fizetni a hitelt."

Én azt írtam,a bankok áthárítják majd a költségeket az ügyfelekre(lásd bank adó).A "szegény" bankok majd megemelik a kezelési költségeket,stb.,ahogy eddig.

Az önkormányzat meg NEM egy profittermelő vállalkozás,ugyanúgy az adókból van bevételük,mint az államnak.

Vegyünk el pénzt az emberektől,hogy odaadhassuk az embereknek?Mellesleg az osztogatással a baloldalt szokás vádolni.

2020. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
A pénz ott van a Pénztáros Lőrincnél.
2020. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A pénz amivel segíteni kell az embereket a koronavírus miatti válság miatt vajon a pénzfán terem vagy valahonnan elő kell teremteni?"


Elő van teremtve, sport és stadiontámogatásnak hívják. Úri huncutságok helyett ilyen időkben lenne valami másra költeni. Úgy gondolom. Bár lehet, hogy ezt már lekötötték, elköltötték.

2020. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
A politikusokat,milliárdosokat,bankokat kellene megsarcolniuk!
2020. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!